Sari la conținut

Generic Trigger


CataH
 Share

Postări Recomandate

Are cineva generic trigger X : http://www.genericeurope.com/__en__/_trigger_x_/index_x.php

sau generic trigger SM: http://www.genericeurope.com/__en__/_trigg...m_/index_sm.php

 

 

pt ca doresc sa imi iau si eu unul si vreau sa aflu niste pareri, cei de la Kawamotors neavand in stoc vreunul dintre cele 2 modele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata f misto :finger: insa nu stiu daca ai de unde sa le achizitionezi in romania ... XOR se gaseste insa astea ... sm arata mai bine ... si daca are 5.7 cp cum scrie pe site e chiar tare :moron: cred ca merge suta lejer :lol:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata f misto :finger: insa nu stiu daca ai de unde sa le achizitionezi in romania ... XOR se gaseste insa astea ... sm arata mai bine ...

 

 

Cei de la kawa motors mi-au spus ca pot sa imi aduca la 2000 euro dar daca dau un avans si de aici apare si problema ca vreau sa vad ce cumpar inainte sa dau banii. Ma intereseaza daca stie cineva de cine e facut motorul, cei de la magazin mi-au spus ca e facut de yamaha sau aprilia si ca ar avea 5-6cp. Nuprea imi dau seama daca inseamna mult sau putin 6cp dar cam cat credeti ca prinde avand in vedere ca are 6 viteze si deasemenea cum credeti ca se descurca off-road

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bomba motorul :lol: Arata suuuuuuper :moron:. Da, cei de la kawa aduc. Eu zic ca e ceva bun, intreaba-i pe cei cu generic ca parca mai sunt pe forum, chiar era unul de vanzare(trigger). Il dadea la schimb pe un rs. Arata super bine, merita toti banii zic eu, iar ca si putere daca are 6 cp e chiar ok. La offroad...decat sa urc borduri cu el m-as incumeta. La cum arata...nu m-as indura sa-l bag pe aratura

 

Bafta! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la kawa motors mi-au spus ca pot sa imi aduca la 2000 euro dar daca dau un avans si de aici apare si problema ca vreau sa vad ce cumpar inainte sa dau banii. Ma intereseaza daca stie cineva de cine e facut motorul, cei de la magazin mi-au spus ca e facut de yamaha sau aprilia si ca ar avea 5-6cp. Nuprea imi dau seama daca inseamna mult sau putin 6cp dar cam cat credeti ca prinde avand in vedere ca are 6 viteze si deasemenea cum credeti ca se descurca off-road

 

 

Prinde 90 delimitat,are 80 pe bord,Produs austria/taiwan..Din cate mi-a spus tovarasu meu care il are merge bine pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...