Sari la conținut

Sinaia - Zilele Orasului


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

Intr-adevar frumos! O zi de toamna minunata, putina plimbare prin orasul Sinaia, o mica vizita la castelul Peles, mancare "ca la balamuc" si spre finalul zilei un pic de "endureala" pana la cabana Susai. Compania a fost de exceptie, asa ca ......pe weekend-ul viitor! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kick:

Privind pozele pot spune c-am petrecut alaturi de voi:d.Sper ca data viitoare sa apar si eu prin poze :)

Si cum imi doresc sa petrec mult dupa o zi ca aceasta(BIROCRATIA=cuvantul ce-o caracterizeaza :blink: ), va rog sa mai atasati poze :blink:

Editat de norway_gl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am picat si eu acasa via tg secuiesc - buzau :->

 

 

replica domnsoarelor din imaginea atasata la intrebarea "putem face o poza cu voi " a fost " costa "

 

poate se referea la scurt :blink:

post-14862-1191166752_thumb.jpg

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut cateva motoare in Sinaia, in fata la Paltinis. Cum de v-a lasat militia in oras?

 

 

a fost o faza de genu

 

garcea : " sunteti la concurs?"

 

noi : "da"

 

garcea : " toti?"

 

noi : "daaaaaaaaaaaaaa"

 

garcea " hai intrati"

 

ce concurs ? nu se stie :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, nimic de zis, dar ma tot intreb: nu v-au deranjat protectiile la plimbarea pedestra prin oras?

Ba DA, eu si respectiv Mih am inceput la coborarea dinspre Peles spre centru sa mergem cu spatele :blink:

Eu mereu merg cu cizmele si nu am mai avut probleme pana acum, daca drumul este drept e ok

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si nu zgiriati vopseaua de pe rezervoarele la motociclete?

Deasupra arata si destul de haios co protectoarele pe echipament. La noi asa protectoare poarta numai enduristii si bineinteles pe dedesubt.

Dar vad ca in Romania este la moda cu ele pe echipament. chiar si chioparisti si cei cu supersport.

Bineinteles trebuie sa fii echipat si protejat ca motociclist, dar cum ar arata un cofetar in echipament de politist faciind prajituri? :blink:

 

:blink:

Moda o fac cei ce umbla pe motor in "adidasi" sau pantofi Puma si maieuri decoltate. Pt. unii conteaza mai putin cum arata si mai mult sa se simta in siguranta. Ca sunt pe deasupra sau pe dedesupt, important e sa porti protectii si asta tocmai pt. ca suntem in Romania.

 

Apropo: frumos rau "Buldogul". Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el!

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba DA, eu si respectiv Mih am inceput la coborarea dinspre Peles spre centru sa mergem cu spatele :blink:

Eu mereu merg cu cizmele si nu am mai avut probleme pana acum, daca drumul este drept e ok

Bafta

Spre deosebire de alt colegi, intrebarea mea a fost cat se poate de serioasa

Nu vreau sa jignesc pe nimeni :kick:

Intrebam doar pentru ca eu inca nu am protectii (urmeaza sa-mi cumpar)

Faptul ca unii le poarta peste pantaloni sau sub pantaloni ma deranjeaza mult mai putin decat mizeria pe care o lasam pe plaiurile mioritice, asteptand sa vina altii sa o adune :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...