Sari la conținut

Enduro Maniaco Depresiv-intalnire La Ciunget


atillas
 Share

Postări Recomandate

am vrut sa facem o intalnire micuta cu cativa prieteni si am fost iarasi 60 de piloti la start...a fost o tura excelenta cu pregatire a traseului poate un pic prea lejera ptr hobby...asta e ..punem cateva poze ...si asteptam restul de la voi

post-15042-1191740315_thumb.jpgpost-15042-1191740483_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa facem o intalnire micuta cu cativa prieteni si am fost iarasi 60 de piloti la start...a fost o tura excelenta cu pregatire a traseului poate un pic prea lejera ptr hobby...asta e ..punem cateva poze ...si asteptam restul de la voi

post-15042-1191740315_thumb.jpgpost-15042-1191740483_thumb.jpg

 

 

:ok: BRAVO papusa mica !!!!!!! asa da adunare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

super. bravo baieti. respectele mele. se pare ca au fost numai bogatasi pe akolo :)

stau de cateva minute si ma intreb ce ai vrut sa spui cu treaba cu bogatasii??explica-mi si mie ca la prost ca nu ma prind...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bai stef ca e evident ... poti sa le citesti extrasele de cont pe fatza :lol:

 

bah..ionut..i dreptate(ca de obicei)... :D :D :P :( :)

 

PS o faceam si eu pe prostu ca nu inteleg.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut

la intilnire de acest gen participa oricine are cunostinta de eveniment , intreb ca tare mi-ar placea sa vin cu voi la o astfel de iesire anul viitor .

deja dintr-o intalnire de prieteni cu bericioaice si enduro s-a ajuns la o intrunire enduro de nivel national..cursa (sau evenimentul ca e prea mult spus cursa)se va anunta aici pe forum in luna februarie si se vor adauga date lunar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...