Sari la conținut

De Vinzare Ij Festival 12 Milioane


rados
 Share

Postări Recomandate

tin sa precizez aici ca rados ei si super baiat de incredere, si fostele oglinzi de la ij-ul lui sunt acum la mine, primite de la el ca donatie ;)

 

asadar, un motor ce merita, de la un om care a muncit la el cu multa pasiune :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea dracii daca nu sunteti mai rau ca tatele de pe marginea drumului-ca ii fute pe unii grija ce fel de om e rados ca e sufletist, serios, likea, mistocar sau mai stiu eu cum?

omu a scos un motor la vanzare la un pret mai mult decat decent care vreti sa il cumparati -cumparati-l si gata

eu mi-am vandut iju-care era cioparit nu ciopartit cu 600 de euro acum doi ani si vreau sa va spun ca ijul ala merge si in ziua de azi fara sa ii fi facut noul proprietar nici cea mai mica reparatie.-am cerut banii aia pe el- care atunci insemanau cam 2200 de roni-finndca atata am considerat eu ca face iar cel care l-a luat la fel a considerat ca merita banu-si nu avut nemultumiri. ;)

 

ce va tot dati agitati ca pepsi in sticla atata?

si ce daca odata a cerut omu mai mult pe moto? a cerut ptr ca stia ca face banii si gata

dar pretul cerut acum este mai mult decta convenabil asa ca cine vrea sa isi ia un motor comunist sa il ia, iar cine nu vrea sa isi ia -sa bata campii in alte parti

asta este totusi un topic deschis ptr vanzarea ijului lui rados

bau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine zis bykerkess. Lasati dracu comentariile de aprobare, dezaprobare, laudele pastrati-le pen trutopicurile obisnuite, nu de vanzare.

Coane rados, ti-am curatat postul de ultima parte, era prea plm...

Fannyflint, nu esti in masura sa zici tu ca Ijul ala de acum 50 de ani nu merita o anume suma de bani. Pentru tine nu o merita, pentru unu cu cine stie ce pasiune merita si 5000 EUro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca problema este aceea ca sunt cinstit : le zic oamenilor ca este o motocicleta care mai necesita din cind surubarit la ea , unii se asteapta sa fie o motocicleta care nu mai trb umblat la ea , e ij fratilor mai vrea si ea saraca sa ii mai reglati frinele , sa ii mai bagati ulei din cind in cind , sa mai reglati ambreiajul . nu pot sa le zic ca este cea mai fiabila motocicleta .lucrez in vinzari si stiu ca trb explicat produsul in totalitate nu doar fata buna a lui. multi s-au aratat interesati de ea , dar doar 2 au si vrut sa o si vada , acum sta in curte plingind si se uita prin gard sperind ca va veni un nou stapin sa o duca pe strazi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pt Rados,

As dorii sa cumpar minunea aia doar sa il tin de bibelou si sa ies de cateva ori ani p an cu 20 la ora pe bulevard :P

imi place foarte mult,dar problema e ca nu sunt in tara si nu vin numai de sarbatori :bounce:

voi incerca sa iau legatura cu un prieten de acasa(Oradea)si daca e sa fie ceva te v-a suna el.Pana atunci lasa-mi si mie te rog daca ai un id de mess sa vorbim despre mai multe detalii.

astept raspuns! numai bine :burnout:

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 02:36 -------------
aaa....da....am vazut id-ul...sper sa te vad online cat de curand sa vb...

P.S. daca stie cineva cate ceva date istorice despre IJ va rog sa postati pt ca eu nu am habar...stiu doar ca e rusa:p...sau nu??? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...