Sari la conținut

Service Snowmobil - ?


CatalinD
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor,

 

Desi citesc de ceva vreme forumul, de abia acum mi-am facut si un user.

 

Ma gandesc ca aici este cel mai potrivit loc pentru a afla daca exista in Bucuresti sau in zone cat de cat apropiate un service unde as putea duce doua snowmobile pentru revizie si ceva reparatii.

Este vorba despre un Ski Doo si despre un Arctic Cat pe care le-am cumparat anul trecut second hand din Austria. Iarna trecuta si-au facut treaba bine insa acum trebuie si ele pregatite de sezon. :friends:

 

 

Va multumesc si astept raspunsul vostru.

 

O zi buna,

 

Catalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Salut tuturor,

 

Desi citesc de ceva vreme forumul, de abia acum mi-am facut si un user.

 

Ma gandesc ca aici este cel mai potrivit loc pentru a afla daca exista in Bucuresti sau in zone cat de cat apropiate un service unde as putea duce doua snowmobile pentru revizie si ceva reparatii.

Este vorba despre un Ski Doo si despre un Arctic Cat pe care le-am cumparat anul trecut second hand din Austria. Iarna trecuta si-au facut treaba bine insa acum trebuie si ele pregatite de sezon. ;)

 

 

Va multumesc si astept raspunsul vostru.

 

O zi buna,

 

Catalin

 

ma ocup in special de snowmobile.... din pacate ( si din fericiere) nu sunt din bucuresti.... daca te intereseaza t pot servi cu orice fel de problema legata de snowmobile !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...