Sari la conținut

Pentri Toti Impatimitii Pe Doua Si Tri Roti


cristi 57
 Share

Postări Recomandate

Ieri inainte de a pleca, am uitat sa scot cablul care blocheaza roata fata. Afost un cablu de cca 10mm grosime si s-a rupt incuietoarea fara a opune nici cea mai mica rezistenta!

Cine stie unde pot gasi o incuietoare originala pt nepra? ..sau poate are cineva de vanzare asa ceva. Este vorba de chestia aia care intra in cadru si blocheaza furca virata pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

esti fericit, am rupt de 2 ori cabluri de-astea, de fiecare data am smuls cate o spita :angryfire: .

Intreaba pe dany oldmoto poate a vazut el in Ukraina. Din pacate la Nipru difera de restul la incuietoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Dupa un drum test bucuresti-targoviste si inapoi, am plecat intr-un circuit in sud est pe 1-4 mai. Urma sa facem peste 1000 km, dar ploaia ne-a rapit 2,5 zile din cele 4, asa ca am rulat doar 650 km. Tot drumul n-am avut nici o problema, motroarele s-au comportat superb la toate conditiile de drum.

Pacat ca n-au venit si altii cu noi... ar fi fost si mai frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
Acum o iau de la-nceput, pacat de vopsea! Demontare, indreptare, sudura,vopsitorie etc ..apoi iar montaj. Sper sa fie gata in martie.

Sper ca "marele galben" sa fie iar pe sosea... ;)

 

Nu doar sa speri, e musai ca "marele galben" sa-si reia activitatea. Avem multe planuri pentru sezonul 2009. Daca ai nevoie de o mana de ajutor iti stau la dispozitie.

Numai bine !

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crash-barurile sigur te-au ajutat mult...(stiu persoana caruia i s-au smuls prezoanele din bloc nu doar un capac de chiulasa spart)

 

bine k esti tu ok, ca fiarele desi nu ne place sa le vedem bulite se mai dezdoaie si se refac, dar oasele mai greu... ;)

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe noi pălitura de la cap ne interesează ,mai tare! :D

Oricum arata destul de ingrijorător si utilajul! Cam pe prea multe laturi rulat, si , si mai straniu, juliturilea alea in partea de sus a bordului si farului.....tare miroase a ceva luping! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai ce face iarna asta.

Pana la urma te-ai lamurit ce s-a intamplat ?

Nu si n-am sa stiu niciodata! Asa spun medicii! Pierderea de memorie se produce in 2-3 cazuri, ca urmare a unui soc in cazul meu...

Pe noi pălitura de la cap ne interesează ,mai tare!..........

A trecut, nu stiu nimic si nu sunt afectat, n-am trait evenimentul, am fost "0". Stiu doar ca s-a intimplat, vad doar urmarile pe motor, eu n-am chiar nimic si mabucur de norocul pe care l-am avut :o Voi revenii cu detaliile mai tarziu, daca mai o avea rost...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...