Sari la conținut

Minor Pe Motor, Femeie Aruncata La Câțiva Metri De Trecere


monsteristu'
 Share

Postări Recomandate

Si eu am tot FZR si chiar si curios cum mergea ala pe o roata cu el... nu zic ca nu poate, da' tre sa te sti foarte bine sa te ridici pe FZR...

 

Doar atat mai zic... ce cauta batrana acolo ?

 

Si acuma hai ziceti toti... ca voi nu mergeti niciodata cu viteza prin oras...

 

PS Ciprinel draga daca te uiti de cand am useru... daca faceam posturi pentru patratele deja cred ca aveam o bara plina :D . Plus ca intru in fiecre zi pe forum

 

:bigstar:

 

Dani

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa postez ca sa ma aflu in treaba, ca tine, si sa ma bage oamenii in seama mai bine tac.

 

Nu exista absolut nici un motiv sa postezi la rubrica Accidente, doar in cazul in care l-ai cunoscut sau ai o cat de mica legatura cu accidentul in cauza.

 

In caz de o sa am accident si o sa fie postat aici te rog sa nu postezi pe topicul respectiv mai flacau ! Daca o sa fii langa mine cand se va fi intamplat nenorocirea poate o sa iti dau o derogare, pina atunci abtine-te te rog. Nu folosesc nimanui posturile tale in vant, nici chiar tie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baba e de vina, ce cauta la ora aia pe trecerea de pietoni? ar trebui arestata pt ca e baba si pt ca traverseaza strada cand sunt motociclisti in zona.. :ok: :eek:

Editat de calaretul fara casca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt eu mare motociclist si nici nu cunosc toate Yamaha-le poate nu era un fzr dar era total carenata, galbena, destul de inalta nu k GS-ul meu seaua era confectionata din fibra cu d sei micute , poate avea cilindrie mai mare, dar sunt sigur k era Yamaha pt k scria pe capacele de la motor cum la mune scrie Suzuki! si farul era dreptunghiular k la modelele mai din 90` 00`.

Ori cum e un nebun, fara sa il condamn eu

 

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...