Sari la conținut

O Noua Cursa De Scutere Pe Amkart


scuter-centre
 Share

Postări Recomandate

sa speram ca vom avea noroc de vreme buna ... daca va fi doar frig nu va fi o problema ... vom fi full echipati si aderenta va fi la fel pt toti ... iar adrenalina ne va face sa nu simtim decat tensiunea cursei.

deasemeni se va tine cursa chiar daca pista va fi uda.

cursa va fi amanata doar in caz de ploaie in timpul manselor competitionale.

 

am deschis un nou topic referitor la aceasta cursa si in topicele dedicate competitiilor interne.

 

va asteptam cu inscrieri directe pe site www.cursascutere.com

sau la sediul scuter centre de la tineretului cu o copie dupa buletin si taxa de inscriere.

 

pentru spectatori special sponsorul Euroscuter va avea de vanzare chiar la amckart in timpul cursei 3 scutere nou noute la preturi promotionale ... mult mai scazute chiar decat le puteti gasi in magazinele unde se comercializeaza regulat aceste scutere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se gasesc si geci mai ieftine si sunt la fel de bune ca cele "scumpe". Nu stiu de ce este o asa mare diferenta... (pana la 2 mil) ;) dar asta nu este treaba mea. Am vazut ieri la cineva o geaca cumparata cu doar 50 euro fata de 80 cat costa in alte parti si aici ma refer strict la cele din material textil. Si astea au protectii la fel de bune ca celelalte, dar in fine... Incercati pe Str. Calarasi, undeva in zona Udriste pe langa intersectie. Zilele astea o sa dau o tura pe acolo. Poate chiar azi. In fine. Bafta cu concursul ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello lume! ;) pt cursa cred eu ca veti avea nevoie sa va personalizati scuterele. in acest sens mentionez ca am o oferta d stikere personalizate. preturi negociabile culori metalizate, mate,reflectorizate,tot! creatie sau originale! nr d contact 0730 87 83 98. also, dak vrea cnva echipamente e bn venit. asf uscat :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello lume! ;) pt cursa cred eu ca veti avea nevoie sa va personalizati scuterele. in acest sens mentionez ca am o oferta d stikere personalizate. preturi negociabile culori metalizate, mate,reflectorizate,tot! creatie sau originale! nr d contact 0730 87 83 98. also, dak vrea cnva echipamente e bn venit. asf uscat :ok:

 

pot sa cumpere si spectatorii??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ploua torential cursa se amana

 

daca este doar uda pista cursa se tine conform programului

 

pilotii sunt asteptati inca de la ora 10.00 ... va rog nu intarziati ... nu uitati este obligatoriu sa demontati cricul central inainte de a intra pe circuit (in cazul in care acesta atinge de asfalt la inclinari accentuate)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit aici cred ca va fi"grav" de tot si la cati s-au inscris (aprox 17 piloti la 70cc) cred ca o sa fie spectacol nu altceva

Sper sa vina cat mai multi cu camere sa vedem si noi care, cum si unde a cazut pe pista.DOAMNE FERESTE DE NECAZURI

Cine vrea sa vina maine pe pista si sta in zona centrala poate sa vina la Service la Scuter Centre la cel tarziu 9.30 ca de acolo se pleaca in Flota pt a nu fi probleme pe traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit aici cred ca va fi"grav" de tot si la cati s-au inscris (aprox 17 piloti la 70cc) cred ca o sa fie spectacol nu altceva

Sper sa vina cat mai multi cu camere sa vedem si noi care, cum si unde a cazut pe pista.DOAMNE FERESTE DE NECAZURI

Cine vrea sa vina maine pe pista si sta in zona centrala poate sa vina la Service la Scuter Centre la cel tarziu 9.30 ca de acolo se pleaca in Flota pt a nu fi probleme pe traseu.

 

Stai linistit... Sunt convins ca anunturi similare s-au postat si pe alte forumuri, mai ales pe cele de scuteristi. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine, Greuceanu si cu Zmeul Zmeilor cu vitezana rosie ?

Na-m :cheers:

 

 

da' pot sa pun cu favoritul publicului (din spatele meu) defapt ei erau darnici, aplaudau pe toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atmosfera a fost f tare!! mi-au placut baietii care au venit pregatiti serios pt cursa, cu un combinezon, cu scuterul pregatit, destul de profi, ce sa zic.

felicitari lui Ciprian de la "Scuter-Centre", pt locul 2! ii multumim pt ajutor. si speram sa-si dezvolte business-ul la fel de profesional si pe viitor.

si ca sa preiau ideea pe care acesta a spus-o chiar pe podium: este necesara organizarea unui campionat de scutere. cu etape stabilite inainte, samd! interes din partea posesorilor de scutre exista, asta e evident!

 

evenimentul a fost bine organizat, i-a reusit lui Mau si de data asta.

imi pare tare rau ca nu am avut concurenti la 50cc 4t, exceptand-l pe baitaul acela cu Sachs-ul de 50 care m-a batut in prima mansa, iar in a 2-a l-am batut eu. :cheers:

totusi mobra lui avea cutie de viteze si deci clar nu eram la aceeasi clasa, in fine, a fost totusi interesant sa ma lupt cu cineva.

e destul de neplacut, deoarece echipa Lifan a venit pregatita sa bata tot ce misca, dar din pacate nu au fost competitori :) asta e... data viitoare...

 

eu am multe filmulete, poze mai putin, dar o sa pun ceva pe Youtube si aici, pe masura ce le primesc de la prieteni.

Mau, treci si tu timpii undeva pe site?

post-24198-1194115245_thumb.jpg

Editat de Lifan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...