Sari la conținut

Anuntz Important! :d


cristinik
 Share

Postări Recomandate

Pe 7 octombrie e ziua mea,implinesc 17 ani şi având în vedere faptul că eu încă nu am carnet şi nici motor :) am şi eu o mare dorinţă care m-ar face foarte fericită dacă s-ar împlini: de ziua mea să vină să ma ia de la şcoală la o plimbare cu motoru’ un tip cu un motor de viteză. Aşa că, dacă eşti din Bucureşti,eşti fericitul posesor al unui motor de viteză şi vrei să faci o faptă bună-să faci un om fericit acum ai această ocazie. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cozo, pe Cristinik o vezi la ARC aproape in fiecare miercuri! E satena, verzi, 1.70, 50 kg.

Si apropo, Cristinik, eu credeam ca zici la misto ca o sa pui topic sa vina sa te ia cineva de la scoala!!!

Pt cei care nu ne cunosc, suntem "surorile sisters" de la Arc. Colege de banca, nu surori...

Cristinelu', te-ai scos. :) Si daca tot vad ca raspunde lumea, o sa pun si eu topic la Coltul Enduristilor. Bravo, Cris, maine iti aduc un Snickers, sa faci cooroo mare si sa nu te mai ia lumea pe motor.

Chiar nu credeam ca o sa pui topicul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cozo, pe Cristinik o vezi la ARC aproape in fiecare miercuri! E satena, verzi, 1.70, 50 kg.

degeaba o vad la arc, daca nu stiu care e :angry:

acolo oricum e prea mare agitatia si o dam in discutii de flacai viteji,

si numai apucam sa ne uitam :) dupa hmmm....fete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

mai lasati fazele cu arcu ala, puneti poza si stie si provincia :angry:

 

apropo, in fiecare zi la 5 ies de la lucru, daca se pot strange vreo 4-5 gagici faine sa ma astepte ar fi perfect :) :angry: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator LeoVFR

Tremelo, lasa vraja :angry:, se stie ca tu nu aia decat un singur loc (monoposto) asa ca va trebui sa ma sacrific eu, dar numai asa pt. ca santem prieteni :angry: :)

Si tot numai vara....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, probabil ea era. Dar eram cu mai multa lume. Cel mai probabil sa fi fost ea. Dar constat ceva: pana acum Cristinik nu are nici o oferta concreta.

Cris, cred ca ti s-a deconectat inainte sa pui toata poza. Fa-o mai mica si incearca pe urma. Sau taie din ea esentialul si pune-l doar pe ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...