Sari la conținut

Anvelopa Voshod


Redresor
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Vreau sa imi schimb si eu anvelopa de pe fata si parca nu as lua tot ruseasca pt ca e cam urata.Pe spate am ruseasca si ii sta bine, dar in fata paraca ar merge altceva,de exemplu cum ar Minsk-ul din poza:arata mult mai bine decat ruseasca......

 

Problema e ca nu stiu dimensiunile si nici de unde as putea cumpara alt model. Poate e cineva care le trimite ca gaspar prin posta....... :bigstar: :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 14 Oct 2007 21:57 -------------
up!

 

--- Mesaj completat în 14 Oct 2007 21:57 -------------
up!!!!

post-9285-1192361915_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minskul are rotzi pe 18 , mai mari decat alea de pe voshod, care is pe 16. eu mi-am schimbat roata de pe fatza cu una de minsk si pe urma si pe aia de pe spate , ca sa prinda viteza mai mare, ca fortza are destula

 

--- Mesaj completat în 15 Oct 2007 18:49 -------------
post-20519-1192463355_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e ce cauti , dar am eu de vanzare o anvelopa de voshod pe 16.E ucrainiana, luata de la rusul care aduce piese in piata in galati, e rupata aproximativ 50 de km.Am si doua camere cam cu acelasi rulaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deh,acum am dat comanda de anvelopa la Gaspar E 85 lei fara camera.Camera e 15 lei,dar nu am ce face cu ea...... Ma gandisem ca o anvelopa mai moderna ar arata mai bine ..........o sa o folosesc pe cea ruseasca,oricum sunt rezistente.

 

Roti de MInsk nu am de unde sa pun si oricum,deocamdata am bagat prea multi bani in ea, avand in vedere ca ii schimb ambielajul si multe altele...........Radoo_cj, e k lumea Voshodul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ radoo cj: spune-mi, te rog, cu cat a crescut viteza? cu cat mergeai cu rotile pe 16 si cu cat mergi acum, cu cele pe 18?

 

pai, sincer , nu stiu inca ,ca nu am itp-ul si nu m-am dat anul asta cu el . am facut o tura pe o strada abrupta sa vad daca trage , si a mers bine. anul asta am avut minsk si m-am dat cu el , si acum strang bani de japoneza, asa ca nu am mai investit in voshod nimik, nici macar sa-i fac itp. pacat de el , ca e ca nou motorul. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...