Sari la conținut

Accident Usor 17.10.2007


weebs
 Share

Postări Recomandate

Mergeam eu linistit cu cbr-ica mea si inca un prieten cu srad'u spre ciolpani la un prieten. aproape de iesirea din Otopeni vad bidoanele dintre sensuri pe banda mea si pe sensul celalat un motociclist intins pe jos... trag rpd pe dreapta, si fug spre el... intre timp alti motociclisti trageau deja bidoanele la locul lor. Ajung la ei... nu mai era nici unu pe jos si nu imi dadeam seama care a cazut :ok: pana am vazut geaca julita... Intreb daca e ok.... a raspuns ca nu are nimik, doar ca il doare putin stomacul. Cauza accidentului... : mers pe o roata si dat peste cap... nu am avut cu ce sa ajut asa ca i-am salutat si am plecat mai departe :eek:...

 

Aveti grija si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa zici kamikaze :ok:...pe vremea asta te cam risti la dat pe o roata, aderenta canci.

 

cam kamikaze dar bine ca nu a patit nimik.... cred ca mai speriat eram eu decat el...

Editat de weebs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam kamikaze dar bine ca nu a patit nimik.... cred ca mai speriat eram eu decat el...

Pai asa e, cand esti cel implicat direct te sperii de-abia dupa cateva ore cand iti trece adrenalina din sange, iti dai seama ce ai facut si ce putea sa se intample... asta daca te duce capul sa iti dai seama...unii nu mai apuca sa inteleaga niciodata :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...