Sari la conținut

Bistrita 19.10.2007


wishlist
 Share

Postări Recomandate

am primit un tel in urma cu cateva minute...se pare ca pe langa bistrita (spre nasaud) un motociclist a fost implicat intr-un accident destul de grav pentru el. mai multe nu stiu , poate altii...

sper sa nu fie cazul de rip

 

Prevezi accidentele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit un tel in urma cu cateva minute...se pare ca pe langa bistrita (spre nasaud) un motociclist a fost implicat intr-un accident destul de grav pentru el. mai multe nu stiu , poate altii...

sper sa nu fie cazul de rip

 

nu am auzit nimic :ok: sa mai intreb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+ one post count ......... bla bla bla. Daca nu stiti fapte ..detalii ce naiba ??? lasati oamenii care stiu ceva sa posteze. Azi e toata ziua 18.10 .... pana la 00:00 la noapte :ok:

aveti dreptate, imi cer scuze pt incurcatura cu data.

am postat strict sa va informez, poate e vorba de vre-un amic de-al vostru

Editat de wishlist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de el saracul. De curand tot un batranel pe scuter a fost lovit mortal de o locomotiva... :eek: Abia acum inteleg de ce societatile de asigurare te intreaba ce varsta ai cand vrei sa platesti RCA-ul la scutere... Nu stiu cum e la motoare, insa pe mine m-a intrebat o tanti daca am pana in 35 de ani sau peste... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de el saracul. De curand tot un batranel pe scuter a fost lovit mortal de o locomotiva... :eek: Abia acum inteleg de ce societatile de asigurare te intreaba ce varsta ai cand vrei sa platesti RCA-ul la scutere... Nu stiu cum e la motoare, insa pe mine m-a intrebat o tanti daca am pana in 35 de ani sau peste... :ok:

 

Pe mine nu m-a intrebat...si slava cerului, am mai mult de 35 ! dar acum mai nou..se intereseaza in baza de date, cite accidente ai avut, din vina cui, cit a fost cuantumul platit de societatea de asgurari cu reparatiile...alea alea !!

Nu ca varsta ar fi neaparat un criteriu de luat in considerare ! Acum mai depinde si de individ in particular...pote batranul, Dumnezeu sa-l odihneasca !!... chiar se stia bolnav cu "ceasul" si atunci a riscat urcandu-se pe capra !! Si pe 4 roti poate rezultatul era acelasi !! Adica deces...

Si din pacate...infarctul miocardic nu tine cont de varsta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...