Sari la conținut

Hai Sa Ne Laudam!


gratzy
 Share

Postări Recomandate

carena am luato' de p cz de mai sus..albastru...c ala nu cam prea ma plimb...aveti si alte idei cum sa facem...poate o facem sa fuga mai tare :) sunt deschis la idei...am vazut varianta cu 2 carburatoare...este posibil...?aa....am pus filtru sport p ea...se simte...vb serios..

Editat de draky90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

man...imi place jucaria ta...mai ales matu' ala...si janta..loooking good...nu o zic asa de dragu' discutiei..chiar imi place..keep it going :)

man...da unde's carburatoarele!!??c sistem ai bagat!!? :)

Editat de draky90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man...imi place jucaria ta...mai ales matu' ala...si janta..loooking good...nu o zic asa de dragu' discutiei..chiar imi place..keep it going :)

man...da unde's carburatoarele!!??c sistem ai bagat!!? :)

carburator central de dacie........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-4210-1213016014_thumb.jpg

 

iete ca ies si io cu ij-ul lu florin!! :) care inca nu este terminat! dar este pe punctul de a fi terminat!!:)

Editat de WHITE RAVEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee...,..evacuarea este borla...este evacuare directa....nu stiu dc spui ca am distruso..a crescut puterea motorului semnificativ...suna demential...gros ,cu suflu..daca ma intelegi c vreau sa spun...

 

a mai fost si asa...dar mai demult..

 

aaa....am uitat o mai am si p asta:D

 

salutari

vinzi cumva cz albastru?

daca da care ar fii pretul lui?

id meu sexman48ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Va salut din nou :P nu prea imi sta in fire sa ma laud dar daca asta e scopul acestui topic dc sa nu'l respect shi eu :jump: Am de foarte demult shi eu o Mobra rosie prea simpatika nu'mi place sa spun cea mai originala shi simpatika dintre toate care au mai ramas...

 

Calatori de neuitat shi o valoare sentimentala prea mare pt.mine shi prietena mea mobreta asta rosie :jump:

 

Chiar mi'as dori atat de mult sa vad intro buna zi alta shi mai simpatica decat mobrentina asta'mea ...

post-27109-1214771989_thumb.jpg

post-27109-1214772499_thumb.jpg

post-27109-1214772776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

Va salut din nou :jump: nu prea imi sta in fire sa ma laud dar daca asta e scopul acestui topic dc sa nu'l respect shi eu :jump: Am de foarte demult shi eu o Mobra rosie prea simpatika nu'mi place sa spun cea mai originala shi simpatika dintre toate care au mai ramas...

 

Foarte dragutza mobra ta !!! chiar ai cu ce sa te lauzi !!! stai sa ma dau si eu mare cu ale mele :jump: :jump:

post-29307-1214772666_thumb.jpg

post-29307-1214772774_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai zic despre Deniii iubita mea adora plimbarile cu motocicleta asta nu ma lasa so vand :jump: m'au intrebat foarte multi tipi daca nu cumva e de vanzare :P

post-27109-1214773036_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut din nou :P nu prea imi sta in fire sa ma laud dar daca asta e scopul acestui topic dc sa nu'l respect shi eu :jump: Am de foarte demult shi eu o Mobra rosie prea simpatika nu'mi place sa spun cea mai originala shi simpatika dintre toate care au mai ramas...

 

Calatori de neuitat shi o valoare sentimentala prea mare pt.mine shi prietena mea mobreta asta rosie :jump:

 

Chiar mi'as dori atat de mult sa vad intro buna zi alta shi mai simpatica decat mobrentina asta'mea ...

Wow, ce super arata! felicitari ca a-i intretinut-o asa! zici ca e din magazin! Asa mai vedeam pe vremea lu' Ceasca,in Moto-Velo,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...