Sari la conținut

Piaggio Gilerta Typhoon


dantu
 Share

Postări Recomandate

sunt din jud. suceava si incerc sa-mi ajut un bun prieten, posesor de piaggio typhoon, cu o segmentare. :ok: scooter e din '96, 49 cmc, 2 timpi. inca nu l-am desfacut si nu stiu dimensiuneile segmentilor (diametrul), dar saptamana viitoare am sa ma pun serios pe treaba. rugamintea mea este, daca stie cineva prin apropiere (repet: sunt din jud. suceava) o sursa cu piese de calitate. eu am avut mai multe scootere pe care le-am segmentat, dar niciodata nu am gasit ceva de calitate...luasem cu 45-50 ron setul complet (piston, segmenti, bolt si rola de pe bolt) din bazar din suceava dar tineau max. o luna dupa care crapau :eek:

so...daca stie cineva vreo sursa...preferabil din apropiere, dar la urma urmei s-ar putea trimite prin posta cu ramburs de oriunde, rog sa-mi trimita un PM sau add pe mess: dantu2005@yahoo.com Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so...daca stie cineva vreo sursa...preferabil din apropiere, dar la urma urmei s-ar putea trimite prin posta cu ramburs de oriunde, rog sa-mi trimita un PM sau add pe mess: dantu2005@yahoo.com Multumesc anticipat!

eu iau de la tg. mures. MOTOR-LINE tel:0747.106.860 plata cu ramburs. sunt seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

scuze...nu mai dechid alt topic...un prieten are un piaggio typhoon...si ar avea 2 intrebari

1.are o maneta de frana rupta...ar trebui schimbata cam cat ar costa?

2...i se misca roata din spate...se clatina....e doar un rulment dus sau mai paote fii si altceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...