Sari la conținut

Dilema:honda,yamaha Sau Suzuki?


passtefan
 Share

Postări Recomandate

Ai facut bine ca ti-ai luat lucru nou, nu o sa regreti!

GSX-R-ul de 600 este relativ ieftin si in plus Suzuki este destul de bine reprezentat in Romania.

 

Daca nu ai de gand sa iei cu asalt clasa 600cc pe Serres eu zic ca a fost o miscare foarte inteligenta de la IJ.

 

Sa o stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , multumesc tuturor pt ajutor si sfaturi , va raman dator , mi-am achizitionat un suzuki gsx-r 600 , rosu cu alb , imi place cum arata , sunt mandru de el , nu am mers cu el , deoarece l-am achizitionat de abia pe 20 dec 2007 si cei de la reprezentanta m-au cam amanat pana sa-l ridic si acum vedeti ce este afara , chiar imi place , i-am facut poze dar nu le-am descarcat inca

 

Felicitari pt achizitia ta, dar nu inteleg un lucru, de ce pe 20 Decembrie? De ce nu ai asteptat inca 2 luni macar, oricum preturile pt K7 banuiesc ca o sa scada (in cel mai prost caz o sa ramana la fel), si oricum pana la sf. lui februarie nu cred ca o sa iesi cu ea.

 

Nu te-ai cam grabit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

destul de mult,daca te intereseaza au cei de la b&s o oferta destul de avantajoasa zic eu si sunt destul de amabili , m-a inteles relativ bine cu ei , ma intreba cineva de ce am cumparat-o acum , dar mi-au dat un pret bun , redus fata de cel de pe site , si apoi imi pune si buloanele de cadere , eu zic ca este bine , intr-adevar sunt f multe motociclete f bune second-hand,dar nu stiu cat ma pricep si nu am vrut sa imi arunc banii pe vreo cazatura , sa incep sa bag bani in ea , deci ai ajunge la o suma destul de ridicata , si apoi , nu prea sunt multi mecanici pt ele,cei care se pricep sunt f ocupati si f costisitori , normal , si apoi , scopul in sine este sa ma plimb cu ea , nu sa stau cu ea prin service , si sa ma gandesc , da mai,am carnet de A , am motocicleta dar eu ma plimb cu masina sau ratb-ul , asa am gandit eu , sper sa fie bine

 

--- Mesaj completat în 10 Jan 2008 12:22 -------------
si a ta este super tare motocicleta si s-o stapanesti sanatos , toate sunt adevarate opere de arta , cele super sport de 600 si 1000 , astea imi plac mie , nu am nimic cu celelalte categori de motociclete : si honda , si yamaha , si suzuki , si kawasaki , chiar si italienii cu aprilia , ducati etc. , daca mi-as permite mi-as cumpara cate una din fiecare model si capacitate , acum normal ca o sa devin subiectiv , nu pot sa imi supar gsx-r-ul daca nu as afirma ca suzuki nu e cel mai reusit model

 

--- Mesaj completat în 10 Jan 2008 12:23 -------------
dar si ij-ul mi-a placut si inca imi place , prima dragoste , asta , gsx-r-ul ,este "amanta mea de 18 ani",impliniti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

destul de mult,daca te intereseaza au cei de la b&s o oferta destul de avantajoasa zic eu si sunt destul de amabili , m-a inteles relativ bine cu ei , ma intreba cineva de ce am cumparat-o acum , dar mi-au dat un pret bun , redus fata de cel de pe site , si apoi imi pune si buloanele de cadere , eu zic ca este bine , intr-adevar sunt f multe motociclete f bune second-hand,dar nu stiu cat ma pricep si nu am vrut sa imi arunc banii pe vreo cazatura , sa incep sa bag bani in ea , deci ai ajunge la o suma destul de ridicata , si apoi , nu prea sunt multi mecanici pt ele,cei care se pricep sunt f ocupati si f costisitori , normal , si apoi , scopul in sine este sa ma plimb cu ea , nu sa stau cu ea prin service , si sa ma gandesc , da mai,am carnet de A , am motocicleta dar eu ma plimb cu masina sau ratb-ul , asa am gandit eu , sper sa fie bine

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Jan 2008 12:22 -------------</small><br/>si a ta este super tare motocicleta si s-o stapanesti sanatos , toate sunt adevarate opere de arta , cele super sport de 600 si 1000 , astea imi plac mie , nu am nimic cu celelalte categori de motociclete : si honda , si yamaha , si suzuki , si kawasaki , chiar si italienii cu aprilia , ducati etc. , daca mi-as permite mi-as cumpara cate una din fiecare model si capacitate , acum normal ca o sa devin subiectiv , nu pot sa imi supar gsx-r-ul daca nu as afirma ca suzuki nu e cel mai reusit model

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Jan 2008 12:23 -------------</small><br/>dar si ij-ul mi-a placut si inca imi place , prima dragoste , asta , gsx-r-ul ,este "amanta mea de 18 ani",impliniti

 

frumoasa. sa o stapanesti sanatos si fara nici o zgarietura in primul rand tie si nici motorului.

la toata lumea asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...