Sari la conținut

Plimbarea De Duminica...pe Ploaie


CS90BBK
 Share

Postări Recomandate

timp de 2 zile ne-am tot intrebat unii pe altii pe mess ce facem, unde mergem, la ce ora ne intalnim, cine mai vine, etc. Pana la urma ne-am hotarat sa facem o surpriza frumoasa unui bun prieten din Doclin si sa mergem in vizita cu mai multe motoare. Am reusit sa ne "adunam" in sfarsit si sa plecam la drum...pe ploaie.Aratam ca de obicei ca o gasca de zmuciti: o Yamaha Virago,un Kawasaki LTD 440, un IJ,un Suzuki GS,o Jawa TS si un un motor de viteza ( sorry AMR,nu-mi amintesc :D ).

imi place mult drumul spre Doclin : sunt doua portiuni destul de lungi in linie dreapta pe care iar incepe fugareala aceea nebuneasca...ADRENALINA!!! ;)

am ajuns cu bine si pentru a ne face auzita sosirea ne-am apucat sa turam motoarele ( saraca Virago "glasuieste" cel mai putin :blbl: ).m-am plimbat pe un batran simson si mi-am amintit cu drag de zilele mele ca incepator cand aveam doar o Jawa-CZ 350 cmc din '61...

restul, in poze

post-18749-1193219814_thumb.jpg

post-18749-1193219925_thumb.jpg

post-18749-1193219989_thumb.jpg

post-18749-1193220035_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

pt ca prietenul meu Gabi sa nu se supere,

restul pozelor de pe zapada la puteti vedea la comunitatea Arad la topicul Siria Country Bykers

acolo se posteaza si comentariile :)

Gabi dau o lada de bere la prima iesire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...