Sari la conținut

Cumpar Atas...


sangre
 Share

Postări Recomandate

Aseara...dupa o plimbare cu Aleko si cu Rabinu...am stat si am vorbit...ce rost are sa ma dau cu uralul solo cand am Guzzi..asa ca...m-am hotarat sa imi pun atas la Ural...

 

Asadar cumpar atas de Ural de M sau Nipru (nu stiu daca de M se potriveste) in stare cat mai buna neruginit sau eu stiu...sa imi fac Uralul cu ATAS....

 

Scuze inca o data moderatorilor ca pun un anunt comercial aici dar nu am sanse sa-l vada cineva la vanzari Piese...

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara...dupa o plimbare cu Aleko si cu Rabinu...am stat si am vorbit...ce rost are sa ma dau cu uralul solo cand am Guzzi..asa ca...m-am hotarat sa imi pun atas la Ural...

 

Asadar cumpar atas de Ural de M sau Nipru (nu stiu daca de M se potriveste) in stare cat mai buna neruginit sau eu stiu...sa imi fac Uralul cu ATAS....

 

Scuze inca o data moderatorilor ca pun un anunt comercial aici dar nu am sanse sa-l vada cineva la vanzari Piese...

 

Multumesc!

salut,am unul albastru metalizat,de nipru dar nu am scaunul si prelata,in rest e in perfecta stare,daca il vrei vii la Targoviste si il iei,vreau in schimb 2 coturi de evacuare de nipru , un grup de fuga,si o sea modelul ala inima lui stalin de la Gaspar,DACA TE INTERESEAZA SCHIMBUL ASTEPT UN TELEFON 0730493907

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...