Sari la conținut

Tura Valea Ierii


ekkemu
 Share

Postări Recomandate

Salut! Unde vine lacul din prima poza? ;)

 

Pai exact pe vale, dupa ce treci de Valea Ierii, este o intersectie unde inainte se trece peste un pod de beton si este un drum la dreapta spre ceva sat. Noah, acolo se merge inainte si la cativa km, nu mai stiu exact cati ... e un mic lac de acumulare pe valea aia. E foarte fainutz, cred ca vara e brici acolo de mers la scalda :D

 

 

Spor

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Fain... fain de tot ;) . Am iesit si eu o droaie de km week-end -ul asta, dar nu prin locuri asa faine ca pe la voi :ok: .

 

P.S. - Cum e geaca Rukka, daca nu te superi ? Presupun deja raspunsul, dar m-am gandit ca o parere a unui posesor nu ar strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. - Cum e geaca Rukka, daca nu te superi ? Presupun deja raspunsul, dar m-am gandit ca o parere a unui posesor nu ar strica.

 

Pana acum sunt multumit de ea, e foarte comoda, iar cele 2 variante: cu sau fara captuseala de interior mi-au satisfacut pana acum toate nevoile (in cele 3 zile de cand ma dau :ok: ). Cand am decis s-o iau, faptul ca e comoda a fost cel mai important factor. O sa vedem in 3,4 ani daca am dat banii degeaba sau nu ;)

 

Salut

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...