Sari la conținut

Dam Motocicleta Cadou


white8snow
 Share

Postări Recomandate

Foarte frumos acest gest... :D :D :cheers: :P :burnout: :P :D :bounce: Sper ca aceasta motocicleta de suflet sa ajunga la cineva asemeni voua,cineva cu suflet...Sunt in aceeasi masura poate ca si altii,curios la potentialul posesor & fericit... bafta iupy :P

post-12861-1194775792_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o vorba pe care eu o cunosc si la mine se aplica... 'Cum dai asa primesti' . Asa sa va ajute Dumnezeu si pe voi cum ati ajutat si voi un nevoias, mai ales ca era un motor functional, arata bine, era si de suflet. Felicitari.

 

Andrei s-o stapanesti Sanatos, si sa n-o vinzi!!! nu ar fi frumos .

Bine inteles ca vrem s-o si vedem calarita de Andrei, sa pui poze,neaparat!!

 

Sanatate!

Editat de Kiusro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si pozele

 

6p8th74.jpg

6l0ejy9.jpg

8el1952.jpg

 

Acuma ca e toata lumea fericita hai sa inchidem topicu ca incep sa ma simt prost de la toata ideea asta ca am facut fapte bune. Imi pare bine ca am facut un om bucuros da pls nu mai repetati ca suna tare tare ciudat.

 

Noi ii uram succes la el , il asteapta mult de lucru pana il aduce la stadiul la care a fost mai demult , o sa aiba ocazia sa isi perfectioneze mecanica cu ocazia asta si noi vom avea ocazia sa mai revedem pe Iupy asa cum a fost el in vremurile lui bune si aia ne va bucura foarte mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...