Sari la conținut

La Enduro Pe Linga Bucuresti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

As merge si eu, dar n-am inmatriculat inca utilaju, asa ca soseaua nu e o optiune pentru mine. Daca la intoarcere se merge pe sosea n-ar fi o problema ca aduc motoru in duba, dar as vrea sa stiu daca traseul inspre Oltenita are si parti unde sunt necesare acte? yahoo_id: ratonyx, tel: 0723.890.732

Editat de Ratonyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca are cine sa ne ia cu duba ,am si eu duba

 

--- Mesaj completat în 16 Nov 2007 09:17 -------------
mesaj ptr angi sunt pe mess daca ai timp id victor_ciuciu

as vrea sa stiu ca eu trebuie sa schimb rotile de sm si sa le pun pe cele de enduro ,sa schimb uleiul,si sa-mi cumpar si o cagula mai groasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As merge si eu, dar n-am inmatriculat inca utilaju, asa ca soseaua nu e o optiune pentru mine. Daca la intoarcere se merge pe sosea n-ar fi o problema ca aduc motoru in duba, dar as vrea sa stiu daca traseul inspre Oltenita are si parti unde sunt necesare acte? yahoo_id: ratonyx, tel: 0723.890.732

 

 

Daca mergem, sunt parti de sosea si la dus, si la intors. Exista posibilitatea sa nu ajungem pana la Dunare deoarece cei 50 de km de sosea, la intoarcere, sunt greu de suportat pe canceru' asta. Posibil sa mergem pana pe la jumatatea traseului si intoarcerea s-o facem pe celalalt mal.

Asa ca, fara acte mai bine stai acasa, si mergi data viitoare :hug: Eu asa as face :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr angi sunt pe mess daca ai timp id victor_ciuciu

as vrea sa stiu ca eu trebuie sa schimb rotile de sm si sa le pun pe cele de enduro ,sa schimb uleiul,si sa-mi cumpar si o cagula mai groasa

 

 

Daca nu intervine nimic la munca, in principiu eu merg. Ne vedem maine la 11, in parcarea din fata casei poporului. E bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergem, sunt parti de sosea si la dus, si la intors. Exista posibilitatea sa nu ajungem pana la Dunare deoarece cei 50 de km de sosea, la intoarcere, sunt greu de suportat pe canceru' asta. Posibil sa mergem pana pe la jumatatea traseului si intoarcerea s-o facem pe celalalt mal.

Asa ca, fara acte mai bine stai acasa, si mergi data viitoare :D Eu asa as face :)

Merci, stau cuminte acasa. :what: Sau bag motoretele in duba si le duc la padure (Branesti) daca nu ploua cu galeata... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar eram curios sa vad cum iese aventura voastra pe langa Bucuresti avand in vedere vremea neprielnica.

 

Din toti cei care si-au spart caramida-n piept ca vin si fac am ramas doar 3, care chiar au venit. Din pacate, un simplu cablu de acceleratie ne-a stricat toata caterinca.............ar fi iesit anarhie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din toti cei care si-au spart caramida-n piept ca vin si fac am ramas doar 3, care chiar au venit. Din pacate, un simplu cablu de acceleratie ne-a stricat toata caterinca.............ar fi iesit anarhie :hug:

Eh, niste ratoni..... :what: Nici eu n-am mai avut cu cine sa ies la padure :) .

Asteptam sapt viitoare cu :D .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma bag,imi caut o baterie si mi-am gasit.trebuie sa-mi vina si cred ca ma bag!!!!!!ptr sambata

 

--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 09:59 -------------
dar pe unde????

 

--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 10:01 -------------
incercam pe malul argesului?

 

--- Mesaj completat în 23 Nov 2007 13:44 -------------
sunt ceva clienti ptr maine????????????????

eu vin daca mai sunt amatori

 

--- Mesaj completat în 23 Nov 2007 13:49 -------------
HAI amatorii de ierire????????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe strada Calusei nr 25 la Dragonu la atelier , formam maine o brigada enduro , in jurul orei 9:30. Veniti cit mai multi nu va sfiiti . Asa ca de incheiere de sezon !

 

<small>--- Mesaj completat în 26 Nov 2007 09:50 -------------</small><br/>A fost o porcaiala de toata frumusetea ! Pacat ca nu ati venit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze,nu am citit mesajele voastre ptr ca a-ti scris mai pe seara si eu nu citesc seara m,esaje ptr ca nu am net acasa.........cat am stat vineri la serviciu nu a fost nimic sigur.asa ca am decis sa merg pe langa campine dupa niste prieteni care se aflau acolo.a fost o vreme super dar ffffff mult noroi alunecos si un pic de zapada drept ptr care am decis sa cad si sa-mi fac o super entorsa la o mana ,am crezut ca-i rupta dar n-am reusit s-o rup asa ca am ramas numai cu entorsa si durerea.........in rest este OK

 

--- Mesaj completat în 26 Nov 2007 11:40 -------------
pun si poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...