Sari la conținut

need some help


fhchth
 Share

Postări Recomandate

cine este  si explicate mai bine????

da sii tu detalii ce sa intimplat

sdalut roby e un idiot care zice ca el face custom ..la nishtye japanuri..shi affen gang bikeuri ..de prin ploieshti ..care intra sami strice topicurile shi ma supara ...vreau shi eu sa stiu cine e acest individ ???

are cont pe pro-bike

roby ce ai facut ai reushit sa iti cuperi alea ?? eu nu am mai loat blocul de shovel este un late shovel in coditii bune ...la 350 de euro cu rulment pe el gaseshtemi pe cineva te rog pt ca sa nu il las cu ochii in soare pe dutchman

cu idiotul de mai sus ..daca poti da un remove topic pt ca mi-am dat seama ca nu merita nici bagat in seama ...

thx

ps am reushit cu indianul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dal naibii de timpit ..imi tot strica topicurile ... shi ma injurat etc ....

sa discutam de lucruri mai placute:)....am realizat ca pt shovel imi loa mult timp ..shi sa ivit ocazia sa pot sa am ce se vede in poza ...shi nu am ratat-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty felicitari pt achizitonare....dar tot stau si ma uit la rotile alea.......zimi toutusi de la ce drac ai pus cauciucuriule alea? ca de la indian sau vreun motor nu sunt sigur...apropo rotile sunt de indian? vad ca au spite noi....sunt refacute??

de cadru si motor nu zic nimic sunt de indian.....dar vreau sa stiu si eu istoria rotilor daca se poate

inca o data felicitarile mele....cit ai dat pe el? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello

shi mie imi plac rotzile ..sunt nishte cauciucuri din alea cum puneau pe hotroduri anii 60-70 ....le-am gasit mai demult la mine in curte ....inelul shi spitze le-am facut ..butucii sunt de indian ..shi am shi tamburii originali ...astea le aveam

tre sa o dau cu silicon pe aia de spate ...shi sunt ready to roll...

ce sa zic ..

black ...vara asta sigur nu e gata ..pt al completa o sa am nevoie de inca 3000 la relati .... shi sa ies cu facaturi pe indian ...prefer sa merg cu niprul ...

dar voi ieshti ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...