Sari la conținut

Free Bike Team Sa Strans Din Nou(9 Dec 2007)


atillas
 Share

Postări Recomandate

ne-am strans ptr un pic de dezmorteala si am ajuns sa ne scoata cu caruta...eu am ajuns dupa juma de traseu in chinuri la urgente ptr o intindere de ligament.. :crack:

post-15042-1197307683_thumb.jpgpost-15042-1197307750_thumb.jpg

post-15042-1197307796_thumb.jpgpost-15042-1197308093_thumb.jpg

post-15042-1197308137_thumb.jpg

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu am ajuns dupa juma de traseu in chinuri la urgente ptr o intindere de ligament..

salut , pozele tare misto si speram ca tu esti bine, intinderile de ligamente sunt nasoale si te tin pe tusa o perioada de timp si eu anul acesta am ramas pe dreapa o luna din cauza unei intinderi de ligament la genunchi, inca si acuma le mai simt cateodata desi a trecut mai bine de jumate de an .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu am ajuns dupa juma de traseu in chinuri la urgente ptr o intindere de ligament..

salut , pozele tare misto si speram ca tu esti bine, intinderile de ligamente sunt nasoale si te tin pe tusa o perioada de timp si eu anul acesta am ramas pe dreapa o luna din cauza unei intinderi de ligament la genunchi, inca si acuma le mai simt cateodata desi a trecut mai bine de jumate de an .

 

fac tratament recuperaror cu vin fiert(ca berea nu mai intra)..oricum pana la primavara sunt apt combatant :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fii rau , asa te vrem

pai daca nu ma recuperez cine draq organizeaza cea mai tare INTRUNIRE de enduro din romania...???

cine mai pune tuciul ala de 50 de litri cu tocana de caprioara din care 10 litri sunt vin negru????asta ptr cunoscatori....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar placea sa ajung si eu la o intrunire .. :D sa am si eu cu cine sa ma dau .. :) :crack: in GL trebuie sa ma dau cam mereu singur :lol: si nici nu sunt locuri misto ..:D( :crack:

ufff tot eu sa va ajut ...vezi ca la braila mai e un lonely rider de ktm..poate strangeti gasca

 

adresa lui de mess e viviopt(il cheama edi) ..am vbit cu el te asteapta sa il cauti...hai mereti si dati-va impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ufff tot eu sa va ajut ...vezi ca la braila mai e un lonely rider de ktm..poate strangeti gasca

 

adresa lui de mess e viviopt(il cheama edi) ..am vbit cu el te asteapta sa il cauti...hai mereti si dati-va impreuna

:crack: :kick: superrr .. :crack: ia sa vad eu cum sta treaba :cheers: multzam frate atillas dau o bere cand ne vedem la intrunire .. (o sa fac tot posibilul si o sa fiu si eu prezent)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :rolleyes: superrr .. :blbl: ia sa vad eu cum sta treaba :( multzam frate atillas dau o bere cand ne vedem la intrunire .. (o sa fac tot posibilul si o sa fiu si eu prezent)

obligatoriu tre sa vii sa dai berile..pai crez ca scapi???...esti trecut la caiet.... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam .. :crack: sper sa pot respecta promisiunile .. :blbl: mai ales acum ca am un loc asigurat :rock:) :rolleyes:

 

eu iti asigur locul la intalnire..ptr podium tre sa te lupti singur... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

ne-am strans ptr un pic de dezmorteala si am ajuns sa ne scoata cu caruta...eu am ajuns dupa juma de traseu in chinuri la urgente ptr o intindere de ligament.. :bigstar:

post-15042-1197307683_thumb.jpgpost-15042-1197307750_thumb.jpg

post-15042-1197307796_thumb.jpgpost-15042-1197308093_thumb.jpg

post-15042-1197308137_thumb.jpg

 

 

drepturi de autor sa-mi pozezi frumusetea ?? :bigstar:)))) Tare poza aia cu enduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...