Sari la conținut

Vand Carena Mz Volkspolizei


CrazYRaveN
 Share

Postări Recomandate

daca vrei sa vinzi pune si un pret

Nu pot pune un pret din moment ce nu stiu cat valoreaza.Stiu doar ca are suport,bord functional cu ceasuri de honda,si martori luminosi,vopsire spun eu foarte bine facuta fata de cea anterioara.mai pot oferii chiar si un far care se poate potrivii pt ea,identic cu cel din poze,numai ca are protectia exterioara neagra.Astept oferte de pret.... :rolleyes: Ocupa spatiu inutil in pod la mine cand poate fii folosita de cineva. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot pune un pret din moment ce nu stiu cat valoreaza.Stiu doar ca are suport,bord functional cu ceasuri de honda,si martori luminosi,vopsire spun eu foarte bine facuta fata de cea anterioara.mai pot oferii chiar si un far care se poate potrivii pt ea,identic cu cel din poze,numai ca are protectia exterioara neagra.Astept oferte de pret.... :rock: Ocupa spatiu inutil in pod la mine cand poate fii folosita de cineva. :)

:blbl: :rolleyes: sticla { plastic}nu o are ? poate te pot ajuta.... :( :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cumva carena de ETZ ?

Da este de mz etz de 250.A fost folosita la motoarele de politie!

 

--- Mesaj completat în 26 Dec 2007 12:10 -------------

:rock: :rolleyes: sticla { plastic}nu o are ? poate te pot ajuta.... :blbl: :crack:

nu mai are parbriz...dar oricum eu nu mai am nevoie sa ii mai pun unul acum din moment ce nu o sa o mai folosesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...