Sari la conținut

First bike 125cm


punki
 Share

Postări Recomandate

nu sunt chinezeshti!!!

doar motorul e chinezesc, restul sunt facute shi ansamblate la brasov!!!!!

catziva cai putere, viteza max. 80 km/h, daca pleci la drum lung, cu ce viteza de croaziera mergi??? poate cu 60 km/h

s-a mai discutat subiectul asta de nu shtiu cate ori!!!!

 

cauta shi tu pe google --- FIRST BIKE --- shi o sa vezi ca exista pareri negative, in majoritatea discutziilor de aici shi de pe alte forumuri, cu privire la toate produsele lor, nu numai la chopperele de 125 cmc

 

:friends:

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca toate lumea are numai pareri negative este un lucru sigur.Dar nimic concret nu sa discutat ...ca se ansambleaza la Brasov...si ca daca vindemi tu un scooter nou cu 1600. apropo ai stiut ca la Mercedes bordul de lemn de trandafir tot in zona brasovului se fabrica ? Nu sunt posesor al unui astfel de scooter dar nu mi se pare normal ca toate lumea numai lucruri negative fara nici o explicatie poate sa scrie despre ceva numai pt singurul fapt ca se ansambleaza la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE EXPERIENTZA EXISTA IN ROMANIA IN FABRICAREA MOTOCICLETELOR??? MOBRA SHI HOINAR!!!! :friends:

CEL PUTZIN DACA ERAU FACUTE DE UN CONSTRUCTOR CU EXPERIENTZA IN DOMENIU!!!

EXISTA IN EUROPA OCCIDENTALA O SERIE DE PRODUCATORI DIN CHINA SHI COREEA ( DAELIM, SPRE EXEMPLU), CARE SE VAND BINISHOR, DAR AU O EXPERIANTZA DE ZECI DE ANI IN SPATE!!!!

UNDE ITZI FACI SERVICUL LA SCUTERELE SAU MOTOARELE FIRST BIKE???? LA CEI CARE REPARA BICICLETE!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca nam habar cum e cu servisul dar la un vehicul nou in mod normal nu ar trebui sa conteze .sti tu ce experienta au chinejii astia in motoscootere?...mai stii?Eu as dori sa cumpar un scooter ajutama!Peugeot Ludrix?...ce stie? are motolandul din Cluj una de vanzare la pret destul de bun am 100 de Kg ce imi recomanzi sau recomandati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la treaba cu service-ul, pe mine m-a deranjat sistemul de rate: mai exact in 4 ani o platesti dublu, cea de 84 mil. ajungand pe la 150 mil.In cazul asta mai pui vreo 50 de mil. si iei de ex. o "solnitza" diesel.Iar ca sa o iei cu banii jos, intr-adevar cand ai 2000 si ceva de oiro esti tentat sa-ti iei ceva mai performant la mana a doua. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...