Sari la conținut

Motocicleta - Manual De Utilizare Si Intretinere


mielu
 Share

Postări Recomandate

Motocicleta - Manual de utilizare si intretinere

 

 

Cu scuze pentru intarziere (deh, mai tre' sa munceasca unii :P ) iata manualul scanat de Baiazid. Inca mai trebuie sa inserez niste nume de capitole, nu de alta dar sa nu sapati aiurea printre jpg.-uri.

Daca cineva are timp si se indura sa o si aranjeze, grafic vorbind, noi ii vom fi vesnic recunoscatori.

 

So' pa ia! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JOB DONE!

 

Am pus si arhiva. E cam mare - 42MB -, dar intr-adevar e o idee utila.

 

Multumesc pentru sugestie.

 

P.S. Astazi am sa continui asezarea titlurilor capitolelor in limita timpului disponibil.

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JOB DONE!

 

Am pus si arhiva. E cam mare - 42MB -, dar intr-adevar e o idee utila.

 

Multumesc pentru sugestie.

 

P.S. Astazi am sa continui asezarea titlurilor capitolelor in limita timpului disponibil.

 

10x

Mielule, nimeni nu face treaba mai buna ca tine. 1000x pt ca le pui pe site. Ce ai facut cu carnetul? Maine te duci sa il ridici? Numerele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat cu carnetul, dar mai am ceva de asteptat la numere. Ca ala de vorbisem sa-mi dea numerele repede mi-a cerut 1.500.000. Si i-am dat cu flit. :D

Asa ca trebuie sa mai am un piculetz de rabdare. :P

Tu mergi maine la Arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat cu carnetul, dar mai am ceva de asteptat la numere. Ca ala de vorbisem sa-mi dea numerele repede mi-a cerut 1.500.000. Si i-am dat cu flit. :D

Asa ca trebuie sa mai am un piculetz de rabdare.  :P

Tu mergi maine la Arc?

Evident (daca nu ploua). Hai si tu sa faci cunostiinta cu romanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

@cristi80: ideea ar fi sa punem in format electronic tot ce avem si sa dam acces la ele tuturor. Ca daca le plimbam din mana in mana... Ca sa nu mai spun ca nu poti retine tot ce scrie in carte si nu stii niciodata cand vrei sa revezi cate un pasaj.

Deci daca vii prin buc. sau daca se anunta vreun bucurestean ca merge in Galati sa facem cumva sa ajunga acea carte ori la mine ori la Baiazid.

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si tu sa faci o arhiva mare cu toate si uploadeaz-o. Ca asa iti ia o zii sa o downloadezi. Sau vb cu moderatorii sa o puna pe site daca e prea mare ca sa faci tu upload.

Din pacate nu se poate, datorita dreptrurilor de autor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre drepturile de autor: nu stiu foarte exact, dar parca era o lege care spunea ca daca o carte nu este republicata sau drepturile de autor nu sunt reinnoite de catre editura care le detine in 50 de ani de la achizitionare, respectiva carte devine domeniu public, deci liber pentru publicare fara achizionarea vreunor drepturi de autor.

Repet, se poate ca informatia mea sa fie eronata.

Asta include publicare pe Internet. Este clar ca nu e cazul manualelor tehnice ale motocicletelor din zilele noastre! :P

 

Cam asta ar fi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Fratilor eu sunt tehnoredactor la un ziar din Craiova shi am timp berechet pentru a aranja cartea si de asemenea si computer care sa tina.

Daca aveti vreo intentie sa trimiteti pe un cd-u cartea dati un mail la mihnea_ionascu2002@yahoo.com

 

RIDE HARD, DIE FAST!

:baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta - Manual de utilizare si intretinere

 

 

Cu scuze pentru intarziere (deh, mai tre' sa munceasca unii :baldy: ) iata manualul scanat de Baiazid. Inca mai trebuie sa inserez niste nume de capitole, nu de alta dar sa nu sapati aiurea printre jpg.-uri.

Daca cineva are timp si se indura sa o si aranjeze, grafic vorbind, noi ii vom fi vesnic recunoscatori.

 

So' pa ia!  :D

nu merge link-ul :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...