Sari la conținut

OFERTE MOTOARE HARLEY NOI PE EBAY


robychopper
 Share

Postări Recomandate

cauta si tu, dar sigur sunt mai scumpe....cu evo asta de 1340 ai destul motor pt un chopper, pe asta vreau sal cumpar...cind asta mai depinde de multe chestii :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca itzi cumperi un astfel de motor, pe ce motor care se gaseshte in romania potzi sa-l montezi????

sau trebuie sa faci tu totul de la zero shi apoi montezi motorul, ca sa se potriveasca!!!!!

uitate la linkul asta si iti vei da seama

/index.php?showtopic=14656

cum dracu sa montezi motorul de harley pe o alta motocicleta sa fim seriosi ar fii bataie de joc .....sa nu mai spui asta nici o data :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ba ca intra pe cadru de simson perfect, i-mi pusesem eu unul da nu mau primit cu el la RAR.

no bine ma klaus fa tu cum vrei :banana: dar eu numi bat joc de un motor de harley sal pun pe alt cadru de motocicleta......saracu motor de harley :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit:

klausule ..mi0-am facut dnepra rigida ... o sa pun poze e inca intro stare cam jalnica dar important e ca functioneaza shi merge brici ....cine zicea ca nu poti merge cu rigidul ? :banana: am mers cu prietena mea 100 km shi nu sa vaitat nicimacar ea ...fara sha ...o patura sub fund ...shi a fost brici ...

...poate itzi fac o vizita ....vii de 1 mai la mare? cine vine?

hai noroc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietzii din reshitza au pus un evo pe o dnepra shui stitzi care e culmea ? au facut shi omologare complet legal ...

datzi dracu nu?

ma basty tu vorbesty de evoul lui muti care defapt este un sporster....ala nu e pe cardu de nipru poate pe acte de nipru dar pe cadru nu cred :grinbandit:

asta din poza este de la resita ti se pare cadru de nipru???????

post-24-1112171354_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

klausule ..mi0-am facut dnepra rigida ... o sa pun poze e inca intro stare cam jalnica dar important e ca functioneaza shi merge brici ....cine zicea ca nu poti merge cu rigidul ? :grinbandit:  am mers cu prietena mea 100 km shi nu sa vaitat nicimacar ea ...fara sha ...o patura sub fund ...shi a fost brici ...

...poate itzi fac o vizita ....vii de 1 mai la mare? cine vine?

hai noroc...

Sper ca n-ai facut-o rigida cum e a mea :banana: dupa licenta fac si io cadrul in V, despre mare 1 mai parca nu mai am chef nici de baut, m-a lasat prietena din cauza alcolului, vezi ce poama i-ti gasesti :laugh: ca mie nu mi-a mers de data asta.

prin pitesti se poate circula super cu rigidu eu am mers pe rigid 1000 km prin Pitesti si prin jur pe drumurile de afara si n-au zis nimic rinichii,,,, .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma basty tu vorbesty de evoul lui muti care defapt este un sporster....ala nu e pe cardu de nipru    poate pe acte de nipru dar pe cadru nu cred :grinbandit:

  asta din poza este de la resita ti se pare cadru de nipru???????

moshule

fa rost de poze cu cel de care iti zic.. ironheadul lu muti il stiu ...cica au facut ceva pe un cadru de nipru omologat tot brici ...shi mai cerele poze cu saharianul lui aldvin neaparat ala da clasa la tot ....te rog eu fain

ca tot vorbeam de motoare....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

oferta inca mai este valabila pe ebay....motor HD 1340 ...costa 2600 dolari nou nout si transportul nu este mai mult de 450 dolari pina in spania :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN
da modele pre-evo sunt pe undeva???

 

 

B.

Pai cauta pe ebay.com sau recycle.com si gasesti preturi f. reduse. Transportul este sub $1/kg pina acasa. Eu am vindut tot Harleyul cu $1500 ani in urma. A ajuns in Australia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...