Sari la conținut

Indianu lu Basty


Klaus
 Share

Postări Recomandate

Asta-i un topic care trebuie sa ramana in frunte ca sa vada lumea ce a reusit sa-si ia un tip de 18 ani din Brasov, nu stiu cat ai dat pe el da altii care striga-n gura mare ca-s pasionati nu l-ar fi luat, mai buna japoneza. Aici se vede obsesia, bravo frate.

Vad ca-i pui rotile destinate asta vara Sokolului, le-ai spitat tun, alea da roti, va fi cel mai tare boober din tara, in caz ca mai ramai p-aici.

Sa ne mai dai poze cu motorul asta ca sa te stie toata tara ca meriti.

Bafta multa , ai tot respectul din partea mea.

post-24-1111583510_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebi, peste ceva timp o sa mai dau pe la tine, da de data asta ne imbatam, abia astept sa ating pe motorul asta.

post-24-1111583689_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i Basty, un biker care se gandeste in fiecare secunda la cum sa faca sa aiba un shovel sau un pan, asta-i viata lui la fel ca multi dintre noi, multi radeau la inceput cand modifica simsonul si a avut ca rezultat un mare rahat lung cat Dacia, da era o chestie care nu conta pentru ca radeau imbecilii de motociclisti care n-au inteles si nici nu se stie daca vor intelege ce-i in capul nostru.

Asteptam poze tari si baga mare ca vreau sa merg pe Indian vara asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator bono

Buna treaba Basty, chiar daca ne cunoastem numai "cyber", ca sa zi asa, de pe messenger, admir si apreciez ce ai facut ca sa ai motorul acesta. Daca pot sa te ajut cu atelierul meu pentru constructia ta, esti bine primit sa suni sau sa ma cauti.

 

Astept sa vad poze.

 

 

Bonochoppers

DEDICATED TO CUSTOM CHOPPERS MACHINES

http://www.bonochoppers.com

Editat de bono
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello

thx klaus ...

apropo de ochiu lumii ...am facut un ride cu dnepra ..shi ne-a prins plaia ..aripa fatza canci ....a fost cacarea lumii ..ma opresc sa bag benzina ..shi ma intreaba un idiot ...merge mobra shi pe vremea asta ?

na poftim

cu indianul a costat ceva ...pe clasa mea pot zice ca sta undeva pe linga shovel sau pan ca motocicleta intreaga e fff frumos ..ca motor numai nu e mare fleac dar cadrul shi furca de 101 ...vor fii brici ...am intrebat de o furca replica ..ma costa 2280 de euro ...nu o sai dau mai ales pt ca e o replica ...dar o sa imi iau una originala ... nu o sa il fac functional prea repede ...o sa bag totzi banii in el dar intre timp imi duc veacul pe dnepr ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebi, peste ceva timp o sa mai dau pe la tine, da de data asta ne imbatam, abia astept sa ating pe motorul asta.

eshti oricind bine venit ... daca vrei sa stai mult mai bine hai acum cas in vacantza ... in rest ce sa zic mersi ...adevarul e ca ...la altceva nu ma gindesc ...totul are legatura .. multzi stitzi cum e ..daca vezi o gagica ..ce bine iar sta pe locul din spate ...daca vezi o pushca ...ce bine ar da pe ghidon ...daca vezi o mashina vopsita cumva te gindeshti cum ti-ar sta la motor ... cind vezi un drum bun ....te gindeshti ...cum ar fi daca ...shi asha mai departe ...

poate o sa ridetzi ..o data am avut un vis shi ma gindeam daca sa aleg fata pe cardru de zundapp pe tabla sau cel pe tzevi de la saharian ..shi asha mai departe ..

ce sa zic ori ce om fericit e un obsedat ....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna treaba Basty, chiar daca ne cunoastem numai "cyber", ca sa zi asa, de pe messenger, admir si apreciez ce ai facut ca sa ai motorul acesta. Daca pot sa te ajut cu atelierul meu pentru  constructia ta, esti bine primit sa suni sau sa ma cauti.

 

Astept sa vad poze.

 

 

Bonochoppers

DEDICATED TO CUSTOM CHOPPERS MACHINES

http://www.bonochoppers.com

thx ...o sa trec pe acolo sa stam de vorba ...cit masi curind nu am acu nika de facut dar ti-am zis de mult xca vreau sa vad atelierul ...shi ce mai e acolo ...

oricum am patru pucte de baza ...reshitza sibiu cluj piteshti pe unde vreau sa ajung ....vreau sa stiu cum sunt drumurile...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator bono
thx ...o sa trec pe acolo sa stam de vorba ...cit masi curind nu am acu nika de facut dar ti-am zis de mult xca vreau sa vad atelierul ...shi ce mai e acolo ...

oricum am patru  pucte de baza ...reshitza sibiu cluj piteshti pe unde vreau sa ajung ....vreau sa stiu cum sunt drumurile...?

:-) din Brasov pana in Cluj drumul e super nu ai nici o problema ... doar sa vrei sa vii.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine esti bine primit si poti sa stai cat timp iti face placere, ai tot ce iti trebuie de dormit , macat ...

 

http://www.bonochoppers.com

BONO asteptam cu nerabdare poze noi pe webul tau

salut respecte

roby :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...