Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum faci un barbat fericit?

 

1. Gateste pentru el

2. Fa dragoste cu el

3. In rest lasa-l in pace :blbl: :huh: :eek: (no offens cosmin_sn :eek: )

 

 

CUM FACI O FEMEIE FERICITA :D :D

 

Trebuie sa fii pentru ea:

1. prieten

2. societate placuta

3. iubit

4. frate

5. parinte

6. maestru

7. educator

8. bucatar

9. timplar

10. instalator

11. mecanic

12. electrician

13. stilist

14. sexolog

15. co-insarcinat

16. psiholog

17. psihiatru

18. terapeut

19. autodidact

20. organizator

21. tata bun

22. curat

23. simpatic

24. atletic

25. tandru

26. atent

27. galant

28. inteligent

29. glumet

30. creativ

31. puternic

32. intelegator

33. tolerant

34. precaut

35. ambitios

36. curajos

37. credincios

38. respectuos

39. pasional

40. competent

 

:D Si asta e o forma de agatat :D no offense :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abia astept "discutiile"...sunt deschisa oricarui scriitor amator sau profesionist :D

 

 

pai putem vorbii despre scoala,

despre munca,

despre filme....

dar

pana la urma

tot la sex ajungem.

asa ca, sa nu mai pierdem vremea,

hai sa trecem

la oile noastre : iar la cearsafuri ?

SNX sa-si miste si el burta in alta parte....

 

ps1: SNX a se citi sonex.

ps2: vedeti ce subtil am deviat subiectul ?

 

:D Si asta e o forma de agatat :D no offense :D

 

 

adiq daca faci toate chestiile astea ...a gasit prostu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai putem vorbii despre scoala,

despre munca,

despre filme....

dar

pana la urma

tot la sex ajungem.

asa ca, sa nu mai pierdem vremea,

hai sa trecem

la oile noastre : iar la cearsafuri ?

SNX sa-si miste si el burta in alta parte....

 

ps1: SNX a se citi sonex.

ps2: vedeti ce subtil am deviat subiectul ?

 

 

 

 

adiq daca faci toate chestiile astea ...a gasit prostu'

 

 

am zis acolo ptr ca stim toti locatia! vineri noi am fost la casa W si nu mai stiu cum, este pe Uverturii dar nu stie toata lumea unde este! daca vreti sa ne vedem in alta parte astept propuneri...important este sa ne vedem si sa venim toti! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum faci un barbat fericit?

 

1. Gateste pentru el

2. Fa dragoste cu el

3. In rest lasa-l in pace :D :blbl: :huh: (no offens cosmin_sn :eek: )

 

 

CUM FACI O FEMEIE FERICITA :D :D

 

Trebuie sa fii pentru ea:

1. prieten

2. societate placuta

3. iubit

4. frate

5. parinte

6. maestru

7. educator

8. bucatar

9. timplar

10. instalator

11. mecanic

12. electrician

13. stilist

14. sexolog

15. co-insarcinat

16. psiholog

17. psihiatru

18. terapeut

19. autodidact

20. organizator

21. tata bun

22. curat

23. simpatic

24. atletic

25. tandru

26. atent

27. galant

28. inteligent

29. glumet

30. creativ

31. puternic

32. intelegator

33. tolerant

34. precaut

35. ambitios

36. curajos

37. credincios

38. respectuos

39. pasional

40. competent

 

Daca indeplinesc toate astea te mariti cu mine?Mi se mai spune si Guru, asta inglobeaza tot ce ai aici si multe altele.....Medicul veterinar este betiv si curvar,asta ar fi prima strofa a cantecului.....de fapt ce cantec e valsul miresei.....Valurile Dunari e o minciuna pe langa asta......

Sa le luam pe rand

1.Prietena e ea cu tine pana pune gheara dupa aia sa te ti ......o sa fi Silver toata viata asa il chema pe calul lui Raider si nu mai stiu cum......

2.Sa-i oferi o societate unde se discuta de bursa...... :D :D si nu aia sociala de student.....

3.Iubit?Exista asa ceva?

4.Asta e tare....Se imprumuta de bani la tine pe termen nelimitat ca intre frati nu sunt datorii..

5.Idem 4

6.Maestru isi doreste sa fi atunci cand dai cu aspiratorul prin sufragerie...

7.Educator cu plozii prietenelor care vin in vizita la voi si care le deranjaza la barfit...

8.Tu faci cea mai buna friptura.....Lauda-l pe prost ca scoate pieptul inainte sa mai faca.....cam asta e tactica...

9.Tamplar?Cu siguranta isi doreste ca in caz ca ea se duce pe munte ca Moise, tu sa poti sa-ti faci chip cioplit dupa asemanarea ei daca nu se mai intoarce,la cere sa te prosternezi de cateva ori pe zi...

10.Asa incepe fiecare relatie de la o gaurica astupata ....dupa aia daca nu esti instalator de meserie vine inundatia si dupa aia igrasia toata viata.

 

Gata eu am comentat 10 pe restul ii las si pe ceilalti baieti sa le comenteze in marinimia mea....

Cred ca tre sa le scoatem pe hartie sa le discutam diseara la terasa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap...3 liste de genul asta...mai am de completat... :D :D :huh:

 

Si nu uita :

41. sa-i faci des complimente

42. sa mergi cu placere la cumparaturi

43. sa nu exagerezi

44. sa fii bogat

45. sa fii rezistent la stres

46. sa nu te uiti dupa alte femei

si in acelasi timp :

47. sa nu fii gelos

48. sa-i dai libertate

49. sa ai o relatie buna cu familia ta, fara s- o neglijezi pe ea

50. sa o consolezi si sa-i ridici moralul in momentele dificile

si foarte important:

51. sa nu uiti aniversarile a ei si a celorlalti membri ai familiei,

prieteni, aniversarea casniciei voastre si a tuturor

prietenilor, aniversarea logodnei voastre si....toate datele posibile pe

care ea le uita

:D :D

 

Nu te mai opresti acum....Gata le indeplinesc si pe astea...sunt perfect......mai mult ca perfect..... :D :D

nu ma pot decide,cosmin_sn sau danradu :eek: :eek: :D

 

desi lui cosmin ii cam plac placintelele :D ...nu ma bag

Dan Radu e solutia.....Nu ca nu te-as vrea dar nu sunt prieten cu suspansul si as vrea sa stiu ceva....Daca o sa fi iubita lui poate afli de ce dracu e fericit si-mi zici si mie........

 

am zis acolo ptr ca stim toti locatia! vineri noi am fost la casa W si nu mai stiu cum, este pe Uverturii dar nu stie toata lumea unde este! daca vreti sa ne vedem in alta parte astept propuneri...important este sa ne vedem si sa venim toti! :blbl:

Nicolas nu ma mai iubesti,simt asta...........Cum sa mai schimbam acum ,cand eu mi-am ales hainele de duminica alea de merg cu ele la biserica sa merg la terasa la Alexandra.....Azi e ziua cea mare.......O sa-i cer prietenia asa ca am nevoie de sustinere....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai opresti acum....Gata le indeplinesc si pe astea...sunt perfect......mai mult ca perfect..... :D :D

 

Dan Radu e solutia.....Nu ca nu te-as vrea dar nu sunt prieten cu suspansul si as vrea sa stiu ceva....Daca o sa fi iubita lui poate afli de ce dracu e fericit si-mi zici si mie........

 

 

Nicolas nu ma mai iubesti,simt asta...........Cum sa mai schimbam acum ,cand eu mi-am ales hainele de duminica alea de merg cu ele la biserica sa merg la terasa la Alexandra.....Azi e ziua cea mare.......O sa-i cer prietenia asa ca am nevoie de sustinere....

Nikolas te iubeste si vom merge la Alexandra sa i cerem prietenia! :D Eu mi am lasat hainutele de duminica acasa, te las pe tine sa arati bine! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e Alexandra?

Stai calm domnule ca nu e vorba de prietena dumneavoastra care ma cauta insistent dupa ora 12 noaptea sa-i spun o poveste...:D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm domnule ca nu e vorba de prietena dumneavoastra care ma cauta insistent dupa ora 12 noaptea sa-i spun o poveste...:D :D :D

Si cand te-ai trezit, era dimineata? :D

 

Nikolas te iubeste,pe Alexandra o faci prietena ta,nu ma mai bag deja suntem cam multe si mi e teama ca nu o sa te descurci :blbl: :D

N-are sanse :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nikolas te iubeste,pe Alexandra o faci prietena ta,nu ma mai bag deja suntem cam multe si mi e teama ca nu o sa te descurci /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/biggrin.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/wink.gif

Iti e teama......Sa nu-ti mai fie iti spun e raspicat......NU MA DESCURC..... /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif Dar am o perseverntza in mine....

Intre toti e o dragoste platonica si nu prea.... /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif Pe mine ma iubesc toate persoanele importante......Ca sunt frumos ,nu-i asa Kali? /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif

 

Si cand te-ai trezit, era dimineata? /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/blbl.gif

nu ca i-am spus povesti pana dimineata.......Hai ma ca ea doar pe tine te iubeste.

 

 

Tocmai ascultam stirile... in patut /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/mad.gif

Savescule.....Eu macar recunosc,eu nu ma ascund dupa semnal ca altii.....da?Tu sa pregatesti banutii ca diseara tre sa uzi permisul cu multa bere.....Si vezi ca azi ma respect ,nu mai beau Noroc ma dau pe Gambrinus.

 

Si nu am luat o in calcul si pe Denisa! /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/roflol.gif

Asa Nicolas indeparteaz-o de mine si trimite-o in bratele lui Dan Radu poate aflam ceva....... Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Savescule.....Eu macar recunosc,eu nu ma ascund dupa semnal ca altii.....da?Tu sa pregatesti banutii ca diseara tre sa uzi permisul cu multa bere.....Si vezi ca azi ma respect ,nu mai beau Noroc ma dau pe Gambrinus.

 

Imi pare rau pentru cei care m-au sunat weekendul asta pentru ca n-am avut semnal :D

Sonea, daca te-ai numarat si tu printre ei asta e... vei primi o lada de Gambrinus :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca am cu cine sa fac topless eu port cupa B,sau nr 2. :D

Conteaza cupa la topless? :D Poate cupa mainii barbatzilor :D

www.waterpark.ro: DIN 1 SEPTEMBRIE 2008 WATERPARK ESTE INKIS.

Stiu eu insa o piscina care e inca deschisa si e frumos...

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele lucruri nu trebuie uitate niciodata. Unii oameni nu trebuie uitati niciodata. Parintii lui Traian si Ela au nevoie de voi, la un an de la moartea lor sub rotile basculantei.

/index.php?showtopic=264230

 

lasati distractiile la strand sau cine stie unde altundeva si haideti Sambata 13 Sept la ora 12 pe strada Agnita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pentru cei care m-au sunat weekendul asta pentru ca n-am avut semnal :D

Sonea, daca te-ai numarat si tu printre ei asta e... vei primi o lada de Gambrinus :D

Anunt important

Buburuza dupa ce ca da dovada clara de surzire a inceput sa o lase si memoria .....Cand Dracu (a se observa ca am scris cu litera mare) sa te sun in week-end cand tu ne-ai alungat sambata noaptea la 22 ca ai vrut sa te lafai tu....

Eu oricum nu sun, ori dau beep ori aprind un foc si comunicam prin fum....Savescule.....Pot sa vin si eu la tine la firma sa-mi incarc telefonul ca am o factura asa de mare la curent.....Multumesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza cupa la topless? :D Poate cupa mainii barbatzilor :D

www.waterpark.ro: DIN 1 SEPTEMBRIE 2008 WATERPARK ESTE INKIS.

Stiu eu insa o piscina care e inca deschisa si e frumos...

Bine ai zis barbatiilor ca mai sunt si baietei care simt nevoia sentimentelor materne si incep sa suga.........

Ala din Constanta o fi deschis?Fara colacei nu are nici un fun.......Imi iau slipii aia cu trompa sa am frana la colac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt important

Buburuza dupa ce ca da dovada clara de surzire a inceput sa o lase si memoria .....Cand Dracu (a se observa ca am scris cu litera mare) sa te sun in week-end cand tu ne-ai alungat sambata noaptea la 22 ca ai vrut sa te lafai tu....

Eu oricum nu sun, ori dau beep ori aprind un foc si comunicam prin fum....Savescule.....Pot sa vin si eu la tine la firma sa-mi incarc telefonul ca am o factura asa de mare la curent.....Multumesc...

 

 

Nu fi rautacios ca v-am spus sa ramaneti cu mine ca mi-era fricuta :D dar voi n-ati vrut.

 

Mai bine du-te la piscina ca e caldura mare si nu te mai lua de oameni nevinovati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai zis barbatiilor ca mai sunt si baietei care simt nevoia sentimentelor materne si incep sa suga.........

Ala din Constanta o fi deschis?Fara colacei nu are nici un fun.......Imi iau slipii aia cu trompa sa am frana la colac.

Erau ieri unii prin ala din Mamaia...vezi sa ti-i iei pe aia care au trompa cu abs :D sa nu dai de vreo tipa topless sa-tzi iei palmutze cand te mana sentimentul matern :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...