Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Buna intrebare . La cearceafuri cred ca e scump . Ar trebui sa intrunim consiliul pt situatii de urgenta .

Eu il fac oriunde , numai sa fim cu totzii .......macar de-am fi :D

 

 

:laugh:

Mesaj completat

 

 

va pupic dulce pe toti.

 

PS mi-e dor de voi maaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

dupa vreo 2 zile de drifturi si de rasuciri, cu conserva prin intersectiile bucurestiului...

mi-am facut si eu rca. tb sa ma duc sa-mi cumpar si niste cauciucuri, normale, ca astea de iarna sunt un moft,

la ce-mi mai tb ?

 

ce...cand te duci la "matraguna" iti cumperi prezervative antiderapante ?

daca nu aluneci un pic...nu mai e fun !

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cami e indragostita de Creierul de aseara.

 

Si ce abdomen are Creierul :D

:laugh:

Mesaj completat

Acum cu vremea asta o sa ne vedem mai rar cu totii :D

 

Asta s-o crezi tu :P

 

Mesaj completat

Am nevoie de ciocolata!!!!!!!!

Mesaj completat

Berbec

 

Nu-ti face planuri de Craciun, pentru ca tot acasa il vei petrece. Nu exagera cu bucatele daca vrei sa fii in forma pentru noaptea dintre ani, unde poti cunoaste o persoana pe gustul tau. In privinta cheltuielilor nu ai de ce sa-ti faci griji. Ai bani de cadouri, iar familia iti va da sprijinul daca doresti sa faci o achizitie mai costisitoare. Sanatatea e ok, cu amendamentul de mai sus: grija cu sarmalutele, nu traim ca sa mancam, ci mancam ca sa traim!

 

 

Astia's nebuni! Cum poa' sa zica asa ceva???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce abdomen are Creierul :D

:laugh:

Mesaj completat

 

 

Asta s-o crezi tu :P

 

Mesaj completat

Am nevoie de ciocolata!!!!!!!!

Mesaj completat

Berbec

 

Nu-ti face planuri de Craciun, pentru ca tot acasa il vei petrece. Nu exagera cu bucatele daca vrei sa fii in forma pentru noaptea dintre ani, unde poti cunoaste o persoana pe gustul tau. In privinta cheltuielilor nu ai de ce sa-ti faci griji. Ai bani de cadouri, iar familia iti va da sprijinul daca doresti sa faci o achizitie mai costisitoare. Sanatatea e ok, cu amendamentul de mai sus: grija cu sarmalutele, nu traim ca sa mancam, ci mancam ca sa traim!

 

 

Astia's nebuni! Cum poa' sa zica asa ceva???

 

 

 

Nu se pune , tu nu esti in zodia berbecului tu esti in zodia buburuzelor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

Diseara mi-am facut planuri. Ma duc sa-mi petrec ultima seara din acest an cu Ileana :D

Daca va hotarati sa faceti ceva poate apar si eu mai tarzior...

 

 

vin si eu cu ileana :D

 

stai cu ea pana pe 31 ? :laugh:

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cami a mâncat creier aseara la mcdonalds ? au aia creier acolo ?

Cel din film...

 

dupa vreo 2 zile de drifturi si de rasuciri, cu conserva prin intersectiile bucurestiului...

mi-am facut si eu rca. tb sa ma duc sa-mi cumpar si niste cauciucuri, normale, ca astea de iarna sunt un moft,

la ce-mi mai tb ?

 

ce...cand te duci la "matraguna" iti cumperi prezervative antiderapante ?

daca nu aluneci un pic...nu mai e fun !

Nu mandibla iti pui dejur imprejurul mistetzului un lant sa nu derapezi in cazul in care ea e canalul Dunare-Marea Neagra inghetat.Vezi sa nu iei cauciucri e all season ca nu sunt bune de nimic.

Maine,poimaine intrunim consiliul.CE ziceti daca am face sambata petrecerea de inchidere de santier si nu pe 23?

Vineri mergeti in BIkers?Eu as merge sa dau o tura si sa duc ceva jucari.Pot sa dau roscata cu care vin sa se joace baietei cu ea?Mi-as doriiiii.....

Daca vin maine cu un ochi vanat s-au prins aia ca nu am invitatie la petrecer Ardaf....

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...

Prietenul nostru Ardaf inca mai are servici,pt ca nu m-am urcat pe mese,doar mi-am pus o coroana de brad pe cap :D :laugh: :D .

A dracu bautura nu stiam ca te dor si picioarele de la ea,omul cat traieste invata :P

Mergem diseara in bikes daca se mai curata drumurile?Hai ca ma apuc sa fac recesamantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dracu bautura nu stiam ca te dor si picioarele de la ea,omul cat traieste invata :D

Zi merci ca nu te doare altceva, ca-n banc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi merci ca nu te doare altceva, ca-n banc.

Nu are cum, ca preventiv mi-am baga o lama in fund daca inceaca vreunul sa si-o faca bifida.

Cam greu sa ajungem in bikers pe vremea asta.poate ramanem blocati pe acolo.De sambata sunt consemnat la santier pana luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...

Prietenul nostru Ardaf inca mai are servici,pt ca nu m-am urcat pe mese,doar mi-am pus o coroana de brad pe cap :D :laugh: :D .

A dracu bautura nu stiam ca te dor si picioarele de la ea,omul cat traieste invata :P

Mergem diseara in bikes daca se mai curata drumurile?Hai ca ma apuc sa fac recesamantul.

 

 

Eu m-aÂş combina la un Bikers dacă nu stăm foarte mult. Bețivilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-aÂş combina la un Bikers dacă nu stăm foarte mult. Bețivilor!

Si eu, dar daca e drumul bine curatat ca altfel nu ma risc.Betiv esti tu ma ca tu ai semn la usa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiule,bag seama ca nu lucrezi maine de esti asa de viteaz.Am innebunit de tot,ma uit pe Trinitas tv la colinde si ma gandesc ce cadou sa-mi cumpar de craciun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiule,bag seama ca nu lucrezi maine de esti asa de viteaz.Am innebunit de tot,ma uit pe Trinitas tv la colinde si ma gandesc ce cadou sa-mi cumpar de craciun.

 

 

Pai e simplu la tine , iti iei alt mierciedez :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inersectia de la lujerului e data exempu pe toate posturile ca fiind un exemplu de decongesionare a traficului,mai bine ocoliti-o.Vad umbe vi diseara cu noi?

Mesaj completat

Pai e simplu la tine , iti iei alt mierciedez :D

ma gandeam la un cadou spiritul, sa plec n Moldova sa vizitez manastirile acum....ma intor prin aprilie cu inghetul odata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreme de caca...stau si ma uit la bestia rosie cum sta degeaba.... Naiba are curaj sa o scoata pe vremea asta afara...Boris stie :D

 

 

Cauciucuri de iarna , lanturi si rugi sa nu te loveasca vreun berbec care se crede finlandez

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreme de caca...stau si ma uit la bestia rosie cum sta degeaba.... Naiba are curaj sa o scoata pe vremea asta afara...Boris stie :D

Nasule stai linistit ca stim toti de mustang :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule stai linistit ca stim toti de mustang :D :laugh:

 

ÂŞtiți voi că are Mustang, dar doar eu am avut onoarea să merg cu el... 100 de metri :D

 

 

Mesaj completat

Claudiule,bag seama ca nu lucrezi maine de esti asa de viteaz.Am innebunit de tot,ma uit pe Trinitas tv la colinde si ma gandesc ce cadou sa-mi cumpar de craciun.

 

Eu cred că ar trebui să-ți faci cadou de Crăciun încă o casă. Ce mai contează la banii tăi :P

 

 

 

In altă ordine de idei. Am încercat să fac rezervări la Avatar la Imax Âşi n-am reuÂşit. Sunt date toate locurile până la Crăciun, deci probabil cu puțin noroc o să-l vedem Âşi noi în perioada dintre Crăciun Âşi revelion.

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...