Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Mi s-a parut cam dubios ca reprezentantii n-au cerut permisul, macar de forma.. erau destui copchii p-acolo duminica..

 

Daca nu s-a desfasurat pe drum public, nu-i interesa permisul.

 

 

 

Popor, care ai chef sa mergi in excursie la Slanic, Cheia, Valeni etc. sambata acum? :) Nu glumesc, chiar mergem. Jumatate de autocar de copii, jumatate de adulti. Vizitam salina, casa lui N. Iorga, ne dam pe curbe pe Cheia cu autocarul :)

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca nu s-a desfasurat pe drum public, nu-i interesa permisul.

 

 

 

Popor, care ai chef sa mergi in excursie la Slanic, Cheia, Valeni etc. sambata acum? :) Nu glumesc, chiar mergem. Jumatate de autocar de copii, jumatate de adulti. Vizitam salina, casa lui N. Iorga, ne dam pe curbe pe Cheia cu autocarul :)

Kali,sa-ti zic ceva diseara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se apropie ziua roxanei si vreau sa-i cumpar un ceas.

stiti cumva vreun site, sau vreun magazin ?

Te sfatuiesc sa iei unu de firma care face ceasuri ...nu tre sa fie neaparta scump sunt convins ca un timex sau chiar un Qand Q e mai bun decat un puma adidas dg sau alta firma de curele parfumuri etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu s-a desfasurat pe drum public, nu-i interesa permisul.

Ma refer la faptul ca un scuterica de duzina nu stie sa schimbe vitezele, nu stie ce inseamna MOTOR (dpdv al comenzilor, puterii, et caetera).. Practic, daca aveai de la cine imprumuta o casca (nici macar nu era vorba de "echipament"), puteai sa te urci pe bestia de 125 2t.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu s-a desfasurat pe drum public, nu-i interesa permisul.

 

Nu i-a lasat chiar pe toti. Era la un moment dat un tip care a stat la rand si si-a rezervat un 499! Era baiatu' fara nici un fel de echipament, cu mainile in buzunare si cand i-a venit randul l-a intrebat ala cum vrea sa se dea asa fara protectii, fara casca si a descoperit pana la urma ca tipul nu avea nici permis si nici nu se urcase in viata lui pe un motor/scuter :) Eu as fi vrut sa-l lase sa ma rad oleaca cum isi rupe chestii, dar nu l-a lasat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te sfatuiesc sa iei unu de firma care face ceasuri ...nu tre sa fie neaparta scump sunt convins ca un timex sau chiar un Qand Q e mai bun decat un puma adidas dg sau alta firma de curele parfumuri etc....

Au si Timex acolo :)

@mandibula : Mi-am luat eu un Swatch de la Cellini si nu mi-a placut.Juma' de an m-a tinut. :)

Dar alegerea iti apartine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rechine vezi ca Rado ala te usuca de bani. Recomand un swatch din ala flat, metal nu plastic, undeva la 400-500 ron. Vezi la Plaza sau la mall vitan. Sau prin Unirea.

 

Verifica colectia Swatch Irony Lady. SUnt destule dragute.

 

http://www.bombastic.ro/index.php/cPath/21_34_35_38

 

 

 

Nu cellini & shit, ca te usuca aia de bani.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...