Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

cosmine, te scuip :baldy:

...si vezi ca si-a facut upgrade, scuipa cu acid!! Substanta coroziva, nu aia halucinanta.. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

'neatza dragutzilor

 

nu mai dormitzi atat in front........

 

bbl pe unde umblashi bre?

 

Am fost la Piatra Neamt, la o nunta. Cu masina ca ii flutura rochia prietenei daca ne duceam pe moto :baldy:. Foarte frumos, m-am dat cu telegondola lu' nea Pinalty.

 

Prodigy, fu buna jeaca?

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

welcome, treefoo! :baldy:

 

cosmine, te scuip :blink:

 

Kali musai sa fie in ochiul ala stirb. :blink: :blink: :ph34r:

...si vezi ca si-a facut upgrade, scuipa cu acid!! Substanta coroziva, nu aia halucinanta.. :ph34r:

Multumesc pt avertizare cand ma voi intalni cu domnisoara Kali o sa iau casca lui Prodigy in cap sa vad daca rezista. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali musai sa fie in ochiul ala stirb. :blink: :blink: :blink:

 

Multumesc pt avertizare cand ma voi intalni cu domnisoara Kali o sa iau casca lui Prodigy in cap sa vad daca rezista. :ph34r: :ph34r: :cheers: :cheers: :cheers:

Da' ce marime e?? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COSMIN, POZELE MELE! TE ROG! :blink:

Ce ton suav a folosit!!! :blink: Da' lipsesc cateva cuvinte: "pana nu-ti dau foc!!" :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau cum ar zice cineva

<<Inlocuiti "te rog" cu "ACUM" si "multumesc" cu "VEZI CA SE POATE?" si lucrurile vor merge uimitor de usor>>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau cum ar zice cineva

<<Inlocuiti "te rog" cu "ACUM" si "multumesc" cu "VEZI CA SE POATE?" si lucrurile vor merge uimitor de usor>>

Sau, cum zicea Bill Engvall: "Eu am facut un pact cu nevasta-mea cand ne-am casatorit - ea ia toate deciziile usoare, eu iau toate deciziile grele, ca sa nu fie discutii de autoritate.. Si pana acum, in cincisprezece ani, n-am avut nici o decizie grea de luat!" :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COSMIN, POZELE MELE! TE ROG! :baldy:

Mai am un pic si intru sub masa............. numai sa-mi dai un os si sa ma mangai pe blana poate o sa si latru curand....Ce atata graba le pun pe un cd candva si le aduc.....of of of cata nerabdare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am un pic si intru sub masa............. numai sa-mi dai un os si sa ma mangai pe blana poate o sa si latru curand....Ce atata graba le pun pe un cd candva si le aduc.....of of of cata nerabdare....

Iti dau cate oase vrei, numai sa le aduci! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei scheleti mergeau pe strada. La um moment dat unul il pipaie pe cel de linga el si zice: - Ia uite ce oase tari ai! Cind ai murit? - In 70' zice scheletul. Eee... se manca sanatos atunci. Da tu cind ai murit? - Pai in 90', da' si atunci se manca inca sanatos. - Dar vedem ca si tu ai oase tari..calciu... ce mai. Cand ai zis ca ai murit?, il intrebara curiosi pe al treilea schelet. -Baaaa, eu n-am murit! Sunt student si ma duc la cursuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei scheleti mergeau pe strada. La um moment dat unul il pipaie pe cel de linga el si zice: - Ia uite ce oase tari ai! Cind ai murit? - In 70' zice scheletul. Eee... se manca sanatos atunci. Da tu cind ai murit? - Pai in 90', da' si atunci se manca inca sanatos. - Dar vedem ca si tu ai oase tari..calciu... ce mai. Cand ai zis ca ai murit?, il intrebara curiosi pe al treilea schelet. -Baaaa, eu n-am murit! Sunt student si ma duc la cursuri...

Da' aluia i-au dat mana libera?? :blink:

 

:blink: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali numai din cauza ta baietelul nu se duce la aqua land din cauza ca ai cobit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...