Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

o luam de la capat daca asa vrei!

 

ai galben si la al doilea...........prietneii stiu de ce

Nu luam nimic de la capat. N-ai simtul umorului, te ataci de la orice si recurgi la glume cum fu aia de la mare => Chitila!

Daca asa faci cu toti prietenii, esti tare :laugh:

 

Cu mine nu esti prieten.

 

Tu si prodigy sunteti invitati sa nu ma mai bagati in seama, suntem prea diferiti :bounce:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io plec la ai mei in weekend, obligat, a facut una plangere ca i-am agresat masina cand am fost data trecuta si sunt chemat la politie. Nu pot sa aman. Sa trageti cateva bile si ptr mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io plec la ai mei in weekend, obligat, a facut una plangere ca i-am agresat masina cand am fost data trecuta si sunt chemat la politie. Nu pot sa aman. Sa trageti cateva bile si ptr mine.

trebuia sa o agresezi pe ea ca sa nu faca plingere :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand am zis "prietenii" NU ma refeream la tine

Stiu, eu ti-am zis-o asa, fara nici o legatura, ca sa stii. :laugh:

 

Cand o sa inveti sa faci si alte glume, atunci poti sa te mai bagi in seama cu mine.

Pana atunci ramai cu prietenii tai :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa o agresezi pe ea ca sa nu faca plingere :P

 

Am incercat, dar s-a inchis in masina.

Pe scurt: la ai mei in fata blocului statea vaca cu un subaru si bloca drumul. Eu incerc sa ies, ea nu se da la o parte. Eu cu nevasta, mama si tata in masina. Eu ma uit urat la ea si ea :bounce: :laugh: . Toata familia s-a dat jos la ea sa o jumuleasca dar s-a inchis in masina. Am injurat-o bine si am plecat. Vaca dupa noi cu masina, cu degetele pe sus. La un semafor nu am mai rezistat si i-am footut o bricheta si un odorizant din ala kla cutie in masina. Acum, dupa o luna jumate am aflat ca a facut plangere impotriva mea si tre sa merg la politie.

 

Daca rezolva pilele sa nu ma mai duc vin si eu la paintball, daca nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat, dar s-a inchis in masina.

Pe scurt: la ai mei in fata blocului statea vaca cu un subaru si bloca drumul. Eu incerc sa ies, ea nu se da la o parte. Eu cu nevasta, mama si tata in masina. Eu ma uit urat la ea si ea :bounce: :laugh: . Toata familia s-a dat jos la ea sa o jumuleasca dar s-a inchis in masina. Am injurat-o bine si am plecat. Vaca dupa noi cu masina, cu degetele pe sus. La un semafor nu am mai rezistat si i-am footut o bricheta si un odorizant din ala kla cutie in masina. Acum, dupa o luna jumate am aflat ca a facut plangere impotriva mea si tre sa merg la politie.

 

Daca rezolva pilele sa nu ma mai duc vin si eu la paintball, daca nu...

eu ii desumflam rotile :P trebuia sa coboare din masina :rock:

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat, dar s-a inchis in masina.

Pe scurt: la ai mei in fata blocului statea vaca cu un subaru si bloca drumul. Eu incerc sa ies, ea nu se da la o parte. Eu cu nevasta, mama si tata in masina. Eu ma uit urat la ea si ea :laugh: :P . Toata familia s-a dat jos la ea sa o jumuleasca dar s-a inchis in masina. Am injurat-o bine si am plecat. Vaca dupa noi cu masina, cu degetele pe sus. La un semafor nu am mai rezistat si i-am footut o bricheta si un odorizant din ala kla cutie in masina. Acum, dupa o luna jumate am aflat ca a facut plangere impotriva mea si tre sa merg la politie.

 

Daca rezolva pilele sa nu ma mai duc vin si eu la paintball, daca nu...

 

Sper sa rezolvi

 

Hammere ce spectacol pui tu la cale? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor sunteti dusi :bounce:

 

Cred ca vorbeam despre altceva: veniti sau nu duminica la paintball?

Lasa ma listele si spune clar locul si ora si cine vrea sa vina isi face timp. Daca nu se strang oameni de paintball, se strang macar de o bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma listele si spune clar locul si ora si cine vrea sa vina isi face timp. Daca nu se strang oameni de paintball, se strang macar de o bere.

 

Eu vreau la paintball si tre sa stiu cine vine sa pot face rezervarea. Daca nu se strang oameni de ajuns putem vorbi apoi de o bere sau ce vreti voi :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...