Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Here i am ,only4U :kiss: :)

 

Sa mai ziceti voi ca nu ma iubeste femeile si nu e moarte dupe mine.....

ai aparut..... de unde ?

pe unde ai umblat ...

Al dracu asta nu se mai satura...Vezi ce propunerii ii faci si ei...Curvarule...Atentie,anii_zbora vezi ca asta e un gagicar si jumatate,vino la mine ca eu sunt sfant...Sunt sincer si fidel...

 

Am avut niste treburi, am fost plecata din Bucuresti,dar acum datorita telepatiei am reaparut :goodposting: kiss all

Ai zis ca ma pupi...Cand si unde sa stiu sa ma prezint...

 

WOW cica "kiss AAA LLL LLL" !!! deci e si pentru mine un kiss acolo!

 

pai cum ma cosmine sa nu fiu general la asa soldatzi care-mi trimit kiss-uri! si colonel si tot ar fi bine

 

pacat ca anii... zboara. mie mi-ar fi placut sa ramana

 

Edit: nu stiu ce sa ma fac cu rechinu care strica detasamentul cu poza aia alb-roshu

 

... si lipseste buburuza de la apel!

Vezi ca anii_zboara iti ia imima si o da la caini....Ham ham ham...

Rechinu incearca lucruri noi....sa vezi cand o pune poze cu biciul....

 

:agree: Shin, de ce esti galben?( acum intreb serios :) )

Diagnostic,icter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shin, de ce esti galben?( acum intreb serios )

Vezi explicatia lui hammer cu corecturile de rigoare :goodposting:

 

cred ca a mai fost explicata "culoarea" tipului de cateva ori pana acum, tot serios

 

este in carantina cu riscul de a primii BAN pentru ca se ceata aiurea (parerea mea) pe diverse topicuri

De acord cu tine, pan' la aiurea. Ma inflacarez aiurea uneori dar certurile in care ma bag au si ele un scop.

Si in special cand sunt facut cu ou si cu otet, e dreptul meu sa ma apar. Valabil si in cazul in care se ia cineva

de prietenii mei. Cu alte cuvinte nu exista cazuri in care sa fi intervenit aiurea sau sa fi jignit pe cineva pe nedrept.

 

Care iesiti la plimbare diseara, maine, poimaine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al dracu asta nu se mai satura...Vezi ce propunerii ii faci si ei...Curvarule...Atentie,anii_zbora vezi ca asta e un gagicar si jumatate,vino la mine ca eu sunt sfant...Sunt sincer si fidel...

 

 

Ai zis ca ma pupi...Cand si unde sa stiu sa ma prezint...

 

 

Nu cred ca e mai gagicar ca tine,te pup dusmanule,nu avea grija ca nu ramai nepupat :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al dracu asta nu se mai satura...Vezi ce propunerii ii faci si ei...Curvarule...Atentie,anii_zbora vezi ca asta e un gagicar si jumatate,vino la mine ca eu sunt sfant...Sunt sincer si fidel...

 

 

Ai zis ca ma pupi...Cand si unde sa stiu sa ma prezint...

 

 

Nu cred ca e mai gagicar ca tine,te pup dusmanule,nu avea grija ca nu ramai nepupat :goodposting:

Multumesc .....Urmeaza sa-mi propui sa-ti sug tocul..... :agree: :kiss: .Nu cred pana nu vad.Lasa-ma sa ghicesc o sa ne vedem la anu sau ce atata graba in 2009.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc .....Urmeaza sa-mi propui sa-ti sug tocul..... :goodposting: :agree: .Nu cred pana nu vad.Lasa-ma sa ghicesc o sa ne vedem la anu sau ce atata graba in 2009.

 

 

Dragule in caz ca nu ti -ai dat seama suntem in 2008.La anu sau 2009 este acelasi lucru conjuctia "sau" nu-si avea rostul. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragule in caz ca nu ti -ai dat seama suntem in 2008.La anu sau 2009 este acelasi lucru conjuctia "sau" nu-si avea rostul. :agree:

 

iesim azi la un suc , o bere :goodposting: , este timp inca in 2008

sau pleci iar din Bucuresti si nu vei stii cand mai revii ?

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragule in caz ca nu ti -ai dat seama suntem in 2008.La anu sau 2009 este acelasi lucru conjuctia "sau" nu-si avea rostul. :goodposting:

Uite vezi cum ma fastacesc in prezenta ta....nu mai stiu de capul meu......As avea nevoie de niste ore de scriere,Kali nu ma primeste la ea la clasa asa ca in time e baza...Tu esti luminita de la capatul tunelului.....Ia spune cand iti faci aparitia la o intrunire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iesim azi la un suc , o bere :) , este timp inca in 2008

sau pleci iar din Bucuresti si nu vei stii cand mai revii ?

Bai nu mai ai loc de Dan asta nic un pic....Cand vede o femeie se transforma in Mig....pai normal il doare in aripa ca are destula benzina.... :goodposting: :agree: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac pariu ca va fi ocupata cateva saptamani.

 

 

Mda........iar e plin forumul de clone

Eu ma tot intreb cu cine vorbesc :goodposting: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite vezi cum ma fastacesc in prezenta ta....nu mai stiu de capul meu......As avea nevoie de niste ore de scriere,Kali nu ma primeste la ea la clasa asa ca in time e baza...Tu esti luminita de la capatul tunelului.....Ia spune cand iti faci aparitia la o intrunire?

 

 

Cat de curand as vrea,mi-ar placea sa-mi fac prieteni noi,sa va cunosc.Tare nerabdator mai esti.Asa esti mereu? :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu momentan nu mai plec dar sunt destul de ocupata.Bineinteles ca mi-ar placea sa ne cunoastem. :goodposting:

 

ma gandeam ca asa vei raspunde , ocupata cu ce ? ID , useri ..... chestii din acestea la moda .. nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda........iar e plin forumul de clone

:goodposting:

 

@ ani_zboara

 

:agree:

 

cu ziarul de azi daca se poate :kiss:

 

warn 10 %

 

Added to warn level Va rugam a va indeparta avatarul sau textele indecente din el.

 

:)

 

ma asteptam de mult la asta

 

@admin will be done ;P dar stergi te rog clonele?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii tu ceva ,daca ma aperi cu asa ardoare :kiss

Nu stiu nimic si nici nu as vrea,dar era prea liniste pe forum si am vrut sa fac conversatie.Eu sunt baiat cuminte asa ca poti sa te reorientezi,insa mare grija la bagabontu de Dan care face propuneri indecente.

 

Finule....stii cine's clonele??????? :agree:

Sarumana nasa.Nu stiu dar nu ma mai intereseaza. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...