Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ JJ,DEEEE CEEEE devenisi galben??? :rock:

V-a zis omu' ca e cRACIT si nu l-a ajutat niumeni cu un pat cald, repede. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunny, am avut tupeul de a lua la misto (finutz) o pitzi care a deschis topic cu "Cine ma plimba si P MN diseara? K am nervi".. si care si-a mai pus si adresa de haifaif pe forum.. :unsure:

 

Eniuei, incepe sa-mi treaca raceala.. inca doo trei zile, si sunt bun de.. ma rog, orice.. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@JJ : :unsure: Da' n-ai scris nimic naspa...ma asteptam sa vad injuraturi,d-astea grele,dar vorba ta....ai fost chiar cuminte :D Las k trece :D

@Cami : asteptam link cu pozele :D

 

Ma duc la cafea sa-mi mai revin.Vbm maine! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure: ce naspa! Te-a luat din mers?

da

l-am depasit in localitate. eram pe la 65, 70. si s-a lipit in poponeata meu cu loganul. si la iesirea din localitate am dat putin gaz ca ma stresa sa stea spatele meu. nu mi-am dat seama ca e radar. si s-a luat dupa mine. m-a oprit un alt politai in satul urmator. si ala m-a filmat intre sate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

je plinge.

am ramas fara carnet. s-a tinut bulangiul cu radarul dupa mine si m-a luat cu 145 intre localitati. 15 zile mai am dovada. un logan galben fara nici un insemn pe el.

nasol tare bre.. :rock: plang si eu cot la cot cu tine... eu risc 5 luni de suspendare daca nu castig nici unul dintre procese si pe unul deja il pierd sigur, imi astept sentinta la sfarsitul lunii :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunny, am avut tupeul de a lua la misto (finutz) o pitzi care a deschis topic cu "Cine ma plimba si P MN diseara? K am nervi".. si care si-a mai pus si adresa de haifaif pe forum.

Eniuei, incepe sa-mi treaca raceala.. inca doo trei zile, si sunt bun de.. ma rog, orice..

Ai pozele lucrate?Nebunule........

 

:unsure:

Super tare. Am stat in piscina pana la 10 noaptea si era asa caldut si bine :

M-am intors acum o ora si sunt franta dupa cat am petrecut aseara

Aaa...si mi-am pierdut prosopul

Mai bine ai recunnoste ca nu ai avut niciodata prosop....

 

je plinge.

am ramas fara carnet. s-a tinut bulangiul cu radarul dupa mine si m-a luat cu 145 intre localitati. 15 zile mai am dovada. un logan galben fara nici un insemn pe el.

Din cate stiu un nu au voie sa te ia din mers cu radarul......intereseaza-te si tu maine,eu stiu ca radarele sunt omologate sa te ia cand sunt statice...O sa sun si eu maine pe cineva sa intreb...Te sun cand aflu ceva...

Angel pozele.....................Acum....................Cred ca am capatat o raceala,sper sa o fi luat-o si Angel azi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu un nu au voie sa te ia din mers cu radarul......intereseaza-te si tu maine,eu stiu ca radarele sunt omologate sa te ia cand sunt statice...O sa sun si eu maine pe cineva sa intreb...Te sun cand aflu ceva...

Angel pozele.....................Acum....................Cred ca am capatat o raceala,sper sa o fi luat-o si Angel azi....

 

Sunt radare care sunt omologate sa te ia si din mers. Ai semnat procesul verbal? Daca nu, fa contestatie, macar mai amani ceva. Poate ai noroc si ala nu e omologat sa te ia si din mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

je plinge.

am ramas fara carnet. s-a tinut bulangiul cu radarul dupa mine si m-a luat cu 145 intre localitati. 15 zile mai am dovada. un logan galben fara nici un insemn pe el.

Bine ca nu te-a apucat scosul chilotilor din fund la viteza asta ca pe Stelu ca poate te faceai si tu varza ca el.

Ce inseamna 145, ceva mai putin decit limita maxima in oras+limita maxima in afara localitatii. :unsure: deci erai sub ambele limite maxime.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=277947

 

Sunt cateva poze. Eu nici n-am apucat sa le vad :unsure:

 

Da' v-ati distrat nu gluma.... :D Piscina,bautura... :D Ce multi ati fost! Poate venim si noi data aviatoare.

 

Neata! Sa aveti o zi super! :rock:

 

Cred ca am capatat o raceala,sper sa o fi luat-o si Angel azi....

Ce rau esti mai Sonea... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul s-a trezit si mai racit...Sper ca Angel sa nu se ridice din pat....Pozele.........

Buburuza cu 3 sticle de whisky........Parca nu mai beam alcool si nu mai fumam....Facem ceva interesant azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul s-a trezit si mai racit...Sper ca Angel sa nu se ridice din pat....Pozele.........

Buburuza cu 3 sticle de whisky........Parca nu mai beam alcool si nu mai fumam....Facem ceva interesant azi?

Muci?? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane ca un bun prieten ca iti sunt iti spun BAFTA MULTA BAFTA,la pescuit maine.......Glumesc mai draga,stiu ca nu esti suparacios....O iei si pe Iulia Hohan cu tine sa-i dai o vasla?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul s-a trezit si mai racit...Sper ca Angel sa nu se ridice din pat....Pozele.........

Buburuza cu 3 sticle de whisky........Parca nu mai beam alcool si nu mai fumam....Facem ceva interesant azi?

Mie mi-a trecut raceeeeala :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rau esti mai Sonea... :rock:

NU este adevarat,eu nu sunt egoist sa ma gandesc doar la mine...Angel e dusmanos a fost dusmanos cu mine,a luat el toate gagicile-n furca...

 

Muci?? :unsure:

Ai unde sa-i vinzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane ca un bun prieten ca iti sunt iti spun BAFTA MULTA BAFTA,la pescuit maine.......Glumesc mai draga,stiu ca nu esti suparacios....O iei si pe Iulia Hohan cu tine sa-i dai o vasla?

 

am vrb cu ea si nu poate lipsi de la cursuri , altfel ar fi venit . Poate organizam ceva de weekend si mergem mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...