Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

pt mine e prea devreme :unsure:. nu ma lasa scaunul de la birou sa plec.

Bai Jordi te inteleg intr-un fel,insurat ,copii, tentatia seductiei e aproape de tine......dar cu un scaun ma?si mai e si posesiv,al dracu sa nu te lase sa misti.....Sau asa o cheama pe secretara ta....scaun.......sau e cineva pe scaun si nu vrei sa iesi de acolo....Prea multe posibilitati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Jordi te inteleg intr-un fel,insurat ,copii, tentatia seductiei e aproape de tine......dar cu un scaun ma?si mai e si posesiv,al dracu sa nu te lase sa misti.....Sau asa o cheama pe secretara ta....scaun.......sau e cineva pe scaun si nu vrei sa iesi de acolo....Prea multe posibilitati.

misterul face tot farmecul :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock:

 

PS : Sonea e absolut convins ca va castiga concursul daca nu-i vor opri microfonul membrii juriului. :D

Ca sa evitam situatii neplacute,am hotarat sa ii aducem unul de acasa k sa poate vorbi doar el. :unsure:

Da, pt ca vocea mea baritonala sa fie corelata cu armonia formelor mele proeminent definite.Inainte de intrarea in concurs am nevoie de o flagelare pt trezirea simturilor din letargie si pt colorarea pieli mele trandafirii.Sa ma descriu in 2 cuvinte superb dar mai ales modest.

Rautati ca cele de mai sus le intalnesc la tot pasul,vulpea lui Esop e gazduita in fiecare dintre noi,numai ca la unii a gasit un mediu propice de dezvoltare....

 

 

misterul face tot farmecul :D

 

Dupa cum puteti observa Jordi are o relatie nepotrivita cu scaunul fie el cine o fi........

Unde? Daca e acoperit sau luminat cred ca ma bag si eu dupa 6. Mai fac si eu miscare.

 

dupa 6 m-as baga si eu

 

Va multumesc dragii mei ca sunteti alaturi de mine....De ce sa dam bani la aia la tenis pentru miscare,daca tot sunteti liberi ma puteti ajuta pe mine sa mut mobila pana la etajul si aveti parte de miscare gratis...Am propus tenisul sa vad cine e liber si cine nu ma ajuta.,..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa ma abtin.. :(

 

Nun liebe Kinder gebt fein acht

ich bin die Stimme aus dem Kissen

ich singe bis der Tag erwacht

ein heller Schein am Firmament

Mein Herz brennt

 

Stim Sonea,stim... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa ma abtin.. :(

 

Nun liebe Kinder gebt fein acht

ich bin die Stimme aus dem Kissen

ich singe bis der Tag erwacht

ein heller Schein am Firmament

Mein Herz brennt

 

Stim Sonea,stim... :disappointed:

Ich weiss dass du in mich verliebt bist und dass du auf mich verrĂźckt bist, aber bitte verstehen dass ich jemand anderes liebe...bitte kein Suizid aus Liebe fĂźr mich!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa ma abtin.. :(

 

Nun liebe Kinder gebt fein acht

ich bin die Stimme aus dem Kissen

ich singe bis der Tag erwacht

ein heller Schein am Firmament

Mein Herz brennt

 

Stim Sonea,stim... :disappointed:

 

 

Bine spus. Mai ales cand ne zice el neatza la 1 cand se trezeste.

 

Ich weiss dass du in mich verliebt bist und dass du auf mich verrĂźckt bist, aber bitte verstehen dass ich jemand anderes liebe...bitte kein Suizid aus Liebe fĂźr mich!

Sonea stai linistit, nimeni Suizid fur dich.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine spus. Mai ales cand ne zice el neatza la 1 cand se trezeste.

 

 

Sonea stai linistit, nimeni Suizid fur dich.

De observart ca nu te-ai oferit sa ma ajuti la mobila ...........a dracu pielea pe tine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ich weiss dass du in mich verliebt bist und dass du auf mich verrĂźckt bist, aber bitte verstehen dass ich jemand anderes liebe...bitte kein Suizid aus Liebe fĂźr mich!

 

是 帽商; 疯狂作为帽商 !!!!! :disappointed: Gata.

 

Sonea stai linistit, nimeni Suizid fur dich.

Lasati-l sa traiasca cu speranta asta :( Am glumit. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma subestima sa vezi cand fac topless la concursul de mrs cu isi taie gagicile venele pe lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

是 帽商; 疯狂作为帽商 !!!!! :disappointed: Gata.

 

 

Lasati-l sa traiasca cu speranta asta Am glumit.

Observati va rog cum insista...Mi-a spus in chineza ca sunt nebune de legat.....cred ca se referea la faptul ca sunt cinstit si ca i-am spus in fatza tot.....nu se astepta la asta....femeile....Asa sunt eu un om necajit plin de greutati pt care cinstea in relatiile interumane e lucrul primordial...

 

R U SURE?

BBl sper ca nu ai uitat ca o sa concurezi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti baietii din militari tre sa fie pe scena.......daca nu de ce sa ne ducem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu intrebam cine merge, nu cine se inscrie! Nu vezi ca nu vrea nimeni sa participe! :disappointed:

SUNT DEZAMAGIT CA NU NE TINEM DE CUVAT

......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altii sunt dezamagiti ca ii pui sa vina la Apasu si nu mai dai si tu un semn, lasi lumea sa stea ca proasta...

 

Razvan: shonex are GSXF mai nou, asa. PS: Martianul este un sticker pe care scrie "Existam".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altii sunt dezamagiti ca ii pui sa vina la Apasu si nu mai dai si tu un semn, lasi lumea sa stea ca proasta...

 

Razvan: shonex are GSXF mai nou, asa. PS: Martianul este un sticker pe care scrie "Existam".

O sa-ti explic pe privat....

Stiu de Razvan ca il stiu pe fostul proprietar,e superbaiat.....Al meu e rosu sa nu ma deoache lumea.....

 

O sa se imprieteneasca cele 2 gsxf-uri,a mea e fata si co cheama...nu pot sa va zic e secret...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altii sunt dezamagiti ca ii pui sa vina la Apasu si nu mai dai si tu un semn, lasi lumea sa stea ca proasta...

 

Razvan: shonex are GSXF mai nou, asa. PS: Martianul este un sticker pe care scrie "Existam".

 

 

am vb cu cosmin si mi-a spus de moto lui,dar nu i-am vazut-o (motocicleta :disappointed:)

si daca vad martianul ,cum sa te abordez sa nu il sperii? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI, CINE MERGE IN BIKER'S? NU FC REZERVARE SA AVEM MASA SAU VRETI SA STAM IN PICIOARE TOATA SEARA IN AGLOMERATIE?

 

Otopeni? La Mr. Moto?

Eu, pe scena! M-au inscris cu japca, dar nu particip!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...