Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau si eu sa imi iau un GPS pentru masina. Cine imi recomanda si mie ceva?

Iti recomand eu: Sa nu-ti iei daca nu-ti trebuie cu adevarat (banuiesc ca nu te plimbi asa de mult prin bucuresti incat sa nu te poti orienta gen "stradutza X e a doua de la intersectia mosilor cu eminescu, spre stinga")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand eu: Sa nu-ti iei daca nu-ti trebuie cu adevarat (banuiesc ca nu te plimbi asa de mult prin bucuresti incat sa nu te poti orienta gen "stradutza X e a doua de la intersectia mosilor cu eminescu, spre stinga")

Repede recomanda el.... :( la pizza n-ai vrut sa mergi in pauza. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand eu: Sa nu-ti iei daca nu-ti trebuie cu adevarat (banuiesc ca nu te plimbi asa de mult prin bucuresti incat sa nu te poti orienta gen "stradutza X e a doua de la intersectia mosilor cu eminescu, spre stinga")

 

 

O sa plec putin prin Europa, si nu cred ca pot sa ma opresc in Gyor sa intreb :"Auzi bre, cat mai e pana in Austria?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa plec putin prin Europa, si nu cred ca pot sa ma opresc in Gyor sa intreb :"Auzi bre, cat mai e pana in Austria?"

Daca pleci numai putin (gen dus pina colo, venit inapoi) iti recomand totusi o harta de hartie. Daca te apuci sa faci un tur mai serios, 10 locatii sa zicem, e ok si GPS-ul (dedicat) insa nu te arunca la super-mega-performanta daca o sa-l folosesti numai acum si peste un an. Spre exemplu, eu am incredere ca eu cu un Route66 instalat pe un telefon mobil, ajung pina la Gyor si inapoi fara mari probleme (si aici ma refer la asteptul de minim de investitie).

Poti pentu un drum acum si unul la anu' sa imprumuti un GPS de la un prieten. (iarasi investitie mica)

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pleci numai putin (gen dus pina colo, venit inapoi) iti recomand totusi o harta de hartie. Daca te apuci sa faci un tur mai serios, 10 locatii sa zicem, e ok si GPS-ul (dedicat) insa nu te arunca la super-mega-performanta daca o sa-l folosesti numai acum si peste un an. Spre exemplu, eu am incredere ca eu cu un Route66 instalat pe un telefon mobil, ajung pina la Gyor si inapoi fara mari probleme (si aici ma refer la asteptul de minim de investitie).

Poti pentu un drum acum si unul la anu' sa imprumuti un GPS de la un prieten. (iarasi investitie mica)

 

 

SI daca totusi vreau sa imi iau unul, ce parere ai de asta?

 

http://www.cel.ro/pda-gps/pda-gps-mio-moov...uropa-de-est-l/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se-ntampla sa ai si oglinda mea? aia pe care a lasat-o Khael lui Ovy_d si el tzie... :(

:(

 

E inca in portbagaj! Ti-a aduc diseara la Arc.

 

 

Niki :lol: :lol: (eu sunt ala albastru, normal)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe langa astea trebuie sa ne orientam spre cuviincioasele enoriase.Dan facem si cantarea bisericeasca ?sa fie ca la carte dom le :())

 

Facem , facem .. vedem de unde gasim doritori si pentru cor ... si atunci este ca si rezolvata treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nooormaaal :( Cand te vor vedea aia cu un cosulet plin cu coliva...cred k or sa ne lase noua barul : lol:

 

 

 

o sa te sun in parcare sa vi sa o iei de la masina :lol:) pacat ca nu am scris si la multi ani pe ea :lol:)

 

Facem , facem .. vedem de unde gasim doritori si pentru cor ... si atunci este ca si rezolvata treaba

 

 

 

cred ca la munte facem un cor....mama mama,s-a facut tulburelul acum,toamna roditoare a fost, sa vezi ce rupem octavele in doua :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e prea grea, ii spui lui Sonex sa vina sa te care in spate cu tot cu coliva :(

:lol:

Pe iarba nu prea simti cand cazi(totusi mi-a invinetit genunchiul),dar pe asfalt....si-n plina strada....vreti sa mancati coliva mea? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...