Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai vad ca toata lumea ajunge la 21 asa ca mai bine ne vedem la 21......in loc de 20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'LL BE GONE TILL NOVEMBER !

 

 

7. mda....am gasit :

8. vineri 26.06 la teatrul nottara se joaca HANGITA ( sau hangitza ). luati-va bilete din timp, ca daca iar anuleaza piesa, va sparg la buci.

 

 

 

 

Ma primiti si pe mine sa merg cu voi la teatru ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cearceafuri pt ca vezi motoreta tot timpul.Cearceafuri este terasa de vis a vis de Sir intre covrigarie si casa verde

 

Intalnirea e in cadru restrans sau e deschisa si nou-venitilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea e in cadru restrans sau e deschisa si nou-venitilor?

 

Man, vine cine vrea. Dacă ai nevoie de indicații spre locație, vorbeÂşte cu atotÂştiutorul cosmin_sn zis Âşi ÂŞonex Barbarul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor ati luat-o razna.

Mandibula, cine te-a suparat, bre?

 

Vin si eu joi, dar tot dupa 21.00. Chiar mi-e dor de voi.

Ne vedem acolo si apoi vedem daca mergem sau nu la un cico.

 

cu tine m-am "insotit" azi-dimineata pe virtutii,pana la intersectia cu mihalache? :cheers: Dominator?nu de alta,dar avea numar ceva cu BUB :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca te-ai insotit cu BooBoo. Ea are Dominator insa nush ce cauta ea pe aici prin cartier pe la voi.

SuperBuburuza abia daca au lasat-o sa conduca masina, PENTRU CA E SURDAAAA!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, vine cine vrea. Dacă ai nevoie de indicații spre locație, vorbeÂşte cu atotÂştiutorul cosmin_sn zis Âşi ÂŞonex Barbarul :lol:

 

Intalnirea e pt toata lumea,nu suntem exclusivisti,va asteptam pe toti care vreti sa veniti.

O sa ne recunoasteti dupa multimea femeilor care vor pipai gambele lu Borisake.

Subscriu la ce a zis Serban...BUBURUZA E SURDA.....eu nu sunt o pot dovedi cu o audiograma.... :cheers: :banana: :lol:

 

Cred ca o sa fim multi,pt ca toti zic ca vin.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMi fac curaj sa ma dau dus din patutz si o sa opresc o masa de 6 persoane.sper sa nu intarziati sa stau singur pe 6 locuri....

Buburuza crede ca ne impresioneaza ca se facu suparacioasa...ha ha ha avem antrenament cu Boris...........pe care il iubesc foarte mult.LA 21.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezervat masa la Cearceafuri,m-au recunoscut aia,de fapt nici nu era greu avand in vedere ca sunt cel mai frumos barbat de la inceputuri pana in viitor...Am rezervt una de 6 persoane la care se se mai adauga in caz de nevoie...Daca printr-un accident eu o sa intazii cateva minute intrebati de masa rezervata de baiatul ala frumos si o sa va arate masa din stanga de la intrare...

 

dati si voi de stire.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am plecat la tera va astept acolo

 

terasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUuuuuuuuuuuuna dimineata Viiiiiiiieeeeeeeeeeeeeetnam,parca asa zicea renumita Kalimera de care ne e la toti dor dar stim ca va veni saptamana viitoare...

Mie unu mi-a placut locatia cred ca o sa stabilim toate intalnirile la cearceafuri(care nu mai sunt) de acum incolo numai sa le punem de la ora 20.

Lucrurile nu s-au schimbat deloc,Buburuza tot surda Sonea tot cel mai frumos barbat,Radu tot cu ochiul pe un decolteau sta......

Boris te iubim.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUuuuuuuuuuuuna dimineata Viiiiiiiieeeeeeeeeeeeeetnam,parca asa zicea renumita Kalimera de care ne e la toti dor dar stim ca va veni saptamana viitoare...

Mie unu mi-a placut locatia cred ca o sa stabilim toate intalnirile la cearceafuri(care nu mai sunt) de acum incolo numai sa le punem de la ora 20.

Lucrurile nu s-au schimbat deloc,Buburuza tot surda Sonea tot cel mai frumos barbat,Radu tot cu ochiul pe un decolteau sta......

Boris te iubim.....

si de mine nu zici nimic? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de mine nu zici nimic? :cheers:

 

 

Pai eu nu ma leg de fete aproape casatorite,chiar daca tre sa aflu secretul disparitie kilogramelor.Cred ca pana la urma ai fost la niscaiva vrajitoare ca altfel nu mai inteleg absolut nimic.Eu manac un mar pe zi si tot sunt cat o combina frigorifica.Marul de obicei e gazduit de gura porcului..........

 

L-ai lăsat mut Âşi nu mai Âştie ce să zică :banana:

 

Boris daca mai iei parte fetelor jur ca spun la toti cum ai facut plaja cu chiloteii aia tanga din piele rosie si bordati cu strasuri......

Oricum sti ca te iubim toti din tot sufletul,mai ales eu...desi in ultimul timp ma cam neglijezi////

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu nu ma leg de fete aproape casatorite,chiar daca tre sa aflu secretul disparitie kilogramelor.Cred ca pana la urma ai fost la niscaiva vrajitoare ca altfel nu mai inteleg absolut nimic.Eu manac un mar pe zi si tot sunt cat o combina frigorifica.Marul de obicei e gazduit de gura porcului..........

 

Dragul meu Shonea, cred ca trebuie sa-ti repet ca nu sunt nici aproape si nici departe casatorita, fiind libera...libera la mare...apropos de mare...cum ramane? caci eu imi fac deja bagajele :cheers:

legat de secretul meu...eeee, sunt o misterioasa si nu-ti voi dezvalui aceste taine tie :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...