Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Inca nu s-a stabilit unede se vor desfasura intalnirile,chiar tre sa ne gandim la o locatie.Casa roz ce ziceti,ca mie nu imi trece nici o alta locatie prin cap,bine cu conditia sa ne aduca dracu niste cesti mai mari si sa nu-mi mai verse nimeni ceaiul de iasomie. si eu zic tot casa roz si cani nene nu ceshcutze ca nu suntem hobiti :hug:)

 

Eu nu vin ca e frig si sunt satul de vant.. :cheers: Nici eu nu vin pentru ca mi-a ajuns frigul de ieri. Mai bine ne vedem tot la casa roz la un ceai sau un papanas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai mereti azi la ping pong? daca da, unde? (sa ne vedem direct acolo)

cam cati bani costa? tre' sa vin cu paleta de-acasa (ca n-am) sau vin palete odata cu masa?

 

Fiecare vine cu ce are ,eu m-am apucat sa ciopartesc perdeau de acasa sa fac fileu din ea

vladase , vino cu masa ca aducem noi palete :hug:

lui buburuza o sa-i aducem o racheta de tenis de camp , poate asa nimereste mingea :cheers:

Razi tu razi Harap+Alb, dar vezi ca buburuza tine paleta exact ca si chinezii,o sa radem noi cand iti va demonstra ca Otilia Badescu e o miciuna pe langa ea.Iti sugerey sa vi si tu cu o racheta de betminton ca buburuya o sa+ti dea niste avioane... :cheers: :blink: :P

Cand mergem la ping pong_maine.Caudiul veyi cao sa am servele la mine....

Mesaj completat

Oana nu ma mai tenta cu papanasi ca m+am ingrasat numai ca m+am uitat la cei din jurul meu ca mannca.Daca mai mananc mult ia tre sa ma apuc de regimuri din alea cu apa in loc de mancare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oana nu ma mai tenta cu papanasi ca m+am ingrasat numai ca m+am uitat la cei din jurul meu ca mannca.Daca mai mananc mult ia tre sa ma apuc de regimuri din alea cu apa in loc de mancare....sau..... :cheers: lasa tu ca tot cel mai frumos barbat ramai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe rand:

1) palete de ping-pong n-am si nici nush daca apuc sa fac rost de vreuna azi. masa nu detin (la fel cum nu detin nici pat, frigider si alte chestii nefolositoare). Racheta de tenis am, da' nu o aduc.

2) ziceti ca va vedeti la casa roz...unde e casa roz? adressa, cum se ajunge, etc? merg si pe PM daca nu vreti sa postati aici.

3) sonea, da si la mine nr tau de mobil (forum sau PM, cum te simti mai bine) - daca ma ratacesc sa ma coordonezi catre fanta...scuze, casa ROZ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e ,sunt sigur ca ai si o roaba cu care sa ma deloaseyi ca in alteva nu o sa mai incap...

 

Mesaj completat

0723562645 e numarul meu, de acum tre sa am grija ca vor sari fanele pe mine.Vlade toate ca toate dar frigider si pat tre sa+ti iei ca e important unde sa ai unde sa ti potolul si sa ai unde sa+ti pui oasele obosite.Vreau sa observati ca nu am poment nimic de mistret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e ,sunt sigur ca ai si o roaba cu care sa ma deloaseyi ca in alteva nu o sa mai incap...

 

Mesaj completat

0723562645 e numarul meu, de acum tre sa am grija ca vor sari fanele pe mine.Vlade toate ca toate dar frigider si pat tre sa+ti iei ca e important unde sa ai unde sa ti potolul si sa ai unde sa+ti pui oasele obosite.Vreau sa observati ca nu am poment nimic de mistret.

 

merci, vezi ca ti-am dat Bip, sa ai nr. meu (nu-l pun aici ca pe mine sar baietii...daca sareau fetele...alta viata). si nu ma mai suna ca strici minutele aiurea :cheers:. sun eu cand e cazu, ca e pe banii firmei.

iar de frigider...vine iarna, nu-i nevoie.

 

ne vedem deseara. sper.

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu merg la nici o casa roz , nu mi-a placut

 

pai mergem la casa roz aia in cladirea inalta ca e mai fancy. dar sa stii ca au mancare f buna la casa roz.

 

@raducu- eu inteleg ca vrei sa invarti roatele, dar e prea frig. Jur. Nu cred ca s-au terminat ziele frumoase si dc avem un pic de rabdare o sa mai iesim ca nu au intrat zilele in sac. dar la 9 grade si vant sa ies cu motoru este sadic si cel putin eu nu mai simt nici o placere si in plus am si niste ovare..... deci la plimbari moto zic pas pana s-o mai incalzi.

Mesaj completat

vreau sa invart roata aia putin..plm.

 

pune-o pe cricu central si invarte-o !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu va rog cat de frumos pot eu...adica, asa, putin...

1) se poate sa se hotarasca lumea pana'n 16.47 unde mergeti? nu de alta da dup'aia plec de la job si acasa n-am net vreo 2 zile pe motive de neplata.

2) daca se hotaraste, sa-mi zica si mie cum se ajunge in minunatul loc? si orele?

 

Pliz? Priti pliz?

 

P.S.:Pot sa aduc biscuiti populari, daca vrea careva...mai am cativa la mine. Sa ne amintim de tinerete :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mergem la casa roz aia in cladirea inalta ca e mai fancy. dar sa stii ca au mancare f buna la casa roz.

 

@raducu- eu inteleg ca vrei sa invarti roatele, dar e prea frig. Jur. Nu cred ca s-au terminat ziele frumoase si dc avem un pic de rabdare o sa mai iesim ca nu au intrat zilele in sac. dar la 9 grade si vant sa ies cu motoru este sadic si cel putin eu nu mai simt nici o placere si in plus am si niste ovare..... deci la plimbari moto zic pas pana s-o mai incalzi.

Mesaj completat

 

 

pune-o pe cricu central si invarte-o !

blondo,la mine urmeaza o pauza. :cheers:

PS: am de la ski niste pernite d-alea care se incalzesc..cred ca merg si la ovare. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondo,la mine urmeaza o pauza. :cheers:

PS: am de la ski niste pernite d-alea care se incalzesc..cred ca merg si la ovare. :cheers:

 

adika ce fel de pauza si de ce?

am si eu pernita electrica d cred ca imitrebuie si o prizape motor.tu ai ce-ti pasa....facem schimb ?!? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adika ce fel de pauza si de ce?

am si eu pernita electrica d cred ca imitrebuie si o prizape motor.tu ai ce-ti pasa....facem schimb ?!? :cheers:

 

vezi ca exista niste pernute chimice (eu stiu pt munte, bocanci, alea alea). au o substanta care se incalzeste daca o framanti (ca pe coca). Nu fierbi oo/ovare pe ea, da' tine cat de cat caldut.

 

ceva in genul asta: http://www.shop21.ro/produse/detalii/813-p...ntru_maini.html

si nu numai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu va rog cat de frumos pot eu...adica, asa, putin...

1) se poate sa se hotarasca lumea pana'n 16.47 unde mergeti? nu de alta da dup'aia plec de la job si acasa n-am net vreo 2 zile pe motive de neplata.

2) daca se hotaraste, sa-mi zica si mie cum se ajunge in minunatul loc? si orele?

 

Adresa: Str. Apusului, nr. 12

de la Piata Gorjului, venind pe Iuliu Maniu, la intersectia cu Apusului ( al treilea semafor) - faci dreapta pe Apusului. Mergi cca 500m, si dupa ce treci de complexul Apusului- unde este si capatul lui 336 s.a. mai mergi pana la urmatoarea intersectie mica( scuar) - cu Ghirlandei si pe stanga vei vedea o casa mai mult portocalie decat roz, dar aia e casa roz- are si parcare in fata. Ca element de reper in stanga-diagonala este o cladire cu 2 etaje pe coltz din sticla pe care scrie tot casa roz- aia e varianta fancy.

 

ca ora probabil 8.

any questions?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adika ce fel de pauza si de ce?

am si eu pernita electrica d cred ca imitrebuie si o prizape motor.tu ai ce-ti pasa....facem schimb ?!? :cheers:

de prize? :hug:

 

vorbeam de pernite chimice de care zice colegu`..am un torpedou plin. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adresa: Str. Apusului, nr. 12

de la Piata Gorjului, venind pe Iuliu Maniu, la intersectia cu Apusului ( al treilea semafor) - faci dreapta pe Apusului. Mergi cca 500m, si dupa ce treci de complexul Apusului- unde este si capatul lui 336 s.a. mai mergi pana la urmatoarea intersectie mica( scuar) - cu Ghirlandei si pe stanga vei vedea o casa mai mult portocalie decat roz, dar aia e casa roz- are si parcare in fata. Ca element de reper in stanga-diagonala este o cladire cu 2 etaje pe coltz din sticla pe care scrie tot casa roz- aia e varianta fancy.

 

ca ora probabil 8.

any questions?

 

'teles cu zona. pana la urma ce facem acolo? jucam ceva (ping-pong? biliard - mi-ar placea biliard...) sau bem/halim un mic si ne uitam unii la altii cat de frumosi suntem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru biliard si ping-pong recomand Idm-ul , este fain locul :cheers:

 

deci: biliard pt mine - cel mai fain, locu' conteaza mai putin, numa' sa stiu unde sa ajung...chiar ar fi f.f.f fain, ca n-am mai jucat de aproape un an.

 

la IDM e cul, da' cred ca e mai scump daca n-ai abonament (+ ca au prioritate la prins mese cei cu abonament). daca are cineva abonament acolo iese super OK

daca nu - vis-a-vis de TV e probabil mai aproape pt multa lume, si poate si pret mai OK decat IDM fara abonament.

 

Eu o sa sustin ideea de biliard din toata inima mea mica si neagra :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...