Sari la conținut

Discovery ---And the winner is.....


koffa
 Share

Postări Recomandate

Bai Robby..!Nu mai ride de mine... :grinbandit: Asa au tradus aia de la Discovery,iar pe sunetul original nea Russell nu zice nimic de "azbestos"...Poate el a zis la misto "cirpe", stiind foarte bine ca-i vorba de alt material...Oricum,in anii'50 nu stiu daca aveau azbest! :banana:

auzi mai dariane....teai cami grabit sami areti degetul ...un pic de respect....

si gindestete si tu bine ca nu are cum sa fie cirpa ca la temperatura ce este pe galerii ia foc......si eu tiam explicat asa un pic in gluma: :laugh:

Asa ca chetia cu degetul nu tio accept nici tie nici alutuia ca doar nu neam tras de sireturi :ok:

vad ca iti lipseste simtul umorului :ok:

salut si pe viitor sper sa nu mai folosesti degetul spre adressa mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mii de scuze ,Robby...!Tot in gluma l-am pus si eu...Am 36 de ani,asa ca in toti anii astia am auzit si vazut destul ce-i aia azbest..daca mi-aduc bine aminte,Russell a zis ceva de genul "rags" ,care se traduce fix prin "cirpe"...Simtul umorului sper ca nu mi-i l-am pierdut(inca...)!Da'vad ca v-ati repezit sa-mi explicati chestia cu azbestul...Era EVIDENT ca nu putea fi o cirpa ordinara!Am si-acum pe picior o urma de "prajeala "de la cotul tevii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok am inteles...si iti spun sincer ca nu am sportat nici o data sa imi arate cineva degetul.....ok cum tu nu ai pus nici un zimbet ceva dupa :grinbandit: am crezut ca e in serios

ok no problem :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba e că Russell a pus chiar nişte fâşii de pânză pe ghidon, aşa că puteau fi inmterpretate drept cârpe..unele stilizate, ce-i drept!

Băi, ăştia doi de mai sus, pă voi vă mănâncă în kur de aventură? :ok: :wave: :ok: :baldy: :ok:

ia .. :grinbandit: la o :laugh: şi apoi :banana: , nu înainte de a conduce :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....Tare as vrea sa bem un suc "acolo",la tine!Apropo,ma gindeam la dvd-urile alea...la 100m de blocul meu e piatza aia de unde pleaca "capsunarii"...ma gindeam sa gasesc pe vreunul care pleaca la munca,in Spania si sa i-i le dau pentru tine! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...