Sari la conținut

Sondaj despre vineri


Don Leoncio
 Share

Unde ne strangem de acum vinerea?  

56 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Mie mi-a placut propunerea ta cu Beraria Germana dar un mare atu care-l are Etrusco fata de multe locuri este si posibilitatea, cum s-a mai zis, de a iti lasa motoru peste noapte in caz de intoxicatie cu alcool. Ma rog, pe mine nu ma incalzeste asta fiindca eu nu beau de obicei dar sunt altii (cum ar fi Placebo, de exemplu) care sunt betivi notorii! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog, pe mine nu ma incalzeste asta fiindca eu nu beau de obicei dar sunt altii (cum ar fi Placebo, de exemplu) care sunt betivi notorii!  :laugh:

:grinbandit: Mi-ai promis ca nu spui la nimeni.

 

OK, daca tot shtie toata lumea:

 

Ma numesc Placebo shi sunt alcoolic. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Placebo shi sunt alcolic. :ok:

Se vede! :laugh: ai uitat un "o" . :laugh: j/k

Io prefer in general coca - cola :ok:

:wave: :baldy: :baldy:

 

Bueeeeeiiii! :ok:

 

Domnule Placebo, v-ati editat mesajul!! Trebuia macar sa se vada.. asa zice lumea ca sunt io :banana: .

Nu ca n-as fi! :grinbandit:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede! :wave: ai uitat un "o" . :ok:  j/k

Io prefer in general coca - cola :laugh: 

:baldy: :baldy:  :baldy:

 

Bueeeeeiiii! :ok:

 

Domnule Placebo, v-ati editat mesajul!! Trebuia macar sa se vada.. asa zice lumea ca sunt io  :laugh:  .

Nu ca n-as fi! :grinbandit:

Ce am editat? :ok:

Nu am editat nimic. Nu shtiu despre ce vorbeshti ... poate nu ai vazut bine :banana: ... sau cine shtie ...

 

 

:baldy: :baldy: :baldy:

 

Ok recunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vreau bere la pivnitza! si sunt hotarat :grinbandit:

 

din cate vad eu... urmeaza o vara lunga... de munca...

 

luni nu intra inca in discutie... deci incepe treaba de marti...cand iti mai revii un pic.. apoi miercuri faci cum faci si ce faci ca pe seara sa te plimbi un pic si sa iesi la o br ceva... urmand ca joi (asta daca nu se lasa cu greu miercurea) sa mai invartzi cate ceva la munca... dupa care vineri ce sa mai discutam ca deja e weekend si nu iti mai sta mintea la treaba...

iar sambata, in cazul in care nu ai plecat deja din bucuresti... oricum este cineva sarbatorit... asa ca duminica este intotdeauna pierduta.

din pacate vine iara luni... dar ce bine ca ai decis sa nu te intorci in bucuresti duminica, asa ca saptamana va incepe de marti.

 

pofta buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...