Sari la conținut

Enduro-maniaco-depresiv Ed-a Iii-a/23-25 Mai 2008


Postări Recomandate

dupa ce am ras putin,referitor la "atmosfera electrizanta"pe care ne-au oferit-o trubadurii in seara de sambata(jalnice urlete,scancete si scartaituri ) si dj-ul de duminica as avea o intrebare.cum o catalogam?maniaco- sau depresiva :cheers:

 

:D :P :angry:

Eu votez DEPRESIVA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 284
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Draga, Jordan.

Imi pare rau ca te-ai inflamat asa, poate ar trebui sa iei niste Distonocalm sa-ti revii. Incepe sa-mi para rau ca te-am aplaudat si te-am sustinut in timpul concursului, ba chiar ca am vorbit cu tine! Credeam ca meriti efortul... Dar m-am inselat!

Aici nimeni nu acuza pe nimeni, impartasim numai opiniile (pe care suntem liberi sa le impartasim, caci traim in democratie!)! Cred ca daca stateai fara pic de apa, daca nu aveai unde te spala atunci cand ai venit plin de noroi din cursa, daca nu aveai unde sa te duci la toaleta, si pe deasupra daca mai si plateai pt. asta, nu mai erai atat de vehement! Insa tu, care ti-ai spalat pana si motocicleta, nu esti in oala si nu te doare! Poate a fost doar un incident nefericit, dar cum ti se parea daca toata lumea dadea din umeri pe banii tai? Si daca nimeni nu facea nici un efort pt. a-ti rezolva problemele? Dupa parerea mea, un organizaor isi asuma si felicitarile si criticile!

Si din contra: concluziile le poate trage oricine a participat, oricine s-a cazat acolo. Pacat ca sunt multi altii care tac, desi acolo erau multi cei carora nu le-au placut conditiile si chiar aveau opinii mult mai picante. Insa intotdeauna ramane numai unul la inaintare, ceilalti se retrag...

In concluzie: Stef, Adelina si Claudiu sunt niste oameni minunati si le apreciem efortul! Raman la parerea mea: pacat ca organizarea in ceea ce priveste cazarea si masa au dat gres!

Deci: felicitari pt. trasee si pt. speciala de duminica! Felicitari pt. felul in care stiti sa vorbiti cu oamenii! Atentie pe viitor la cazare si masa!

 

in primul rand nu judec pe nimeni. multumesc pt aplauze si aprecieri. anul trecut am stat in tabara si am facut baie in olt ca nu exista apa deloc. au instalat baietii spre seara si dusuri (aproape in aer liber).

 

sambata cand m-am intors din traseu m-am spalat la vana din curte. si motorul cu sticla tot de la vana.

 

inca odata, imi pare rau ca ati intampinat astfel de dificultati care v-au creat asemenea probleme (gen protectia consumatorului etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a,inca una si gata:acasa mi-a amintit sotia ce ne spunea adelina in timp ce ne monta bratarile:"nici o grija,sunt rezistente la apa" :cheers:

fara suparare.

 

:D :P :angry:

Gata. Jur. Am uitat orice amintire neplacuta.

M-ai binedispus.

Respect tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jordan considera "fite de capitala" sa aibe apa la "buda", ma intreb cum o sa fie intrunirea de la Breaza.. oricum imi pare rau ca nu am fost sa vad Erzberg ul si am stat la o "nunta proasta"

 

Imi pare rau ca a iesit asa, stiu ca ati facut tot posibilul sa ne fie bine, eu personal nu m-am simtit prea bine. Din greseli invatam.

 

eu m-am calmat...

dar e foarte neplacut sa spui ca ai stat la o "nunta proasta"...

 

PS "nunta proasta" depinde in mare masura de invitati, nu de organizatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va saluta baietii din indepartatul Iasi, care s-au simtit foarte bine la voi si dupa cum v-am promis pe la pagina a 3-a si ne-am tinut de cuvint, am luat premiile la cele mai bune freze, poate nu au fost cele mai bune dar au fost dese ... :D

Traseul facut de noi la hobby a fost foarte frumos si destul de usor zicem noi, daca nu ar fi plouat. Chiar si asa l-am terminat vrem noi sa credem, printre primele echipe.

In rest de la Iasi multe multumiri si speram sa ne mai intilnim la astfel de evenimente. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :D :P

Gata. Jur. Am uitat orice amintire neplacuta.

M-ai binedispus.

Respect tuturor.

 

am o rugaminte la tine:vreau si eu pozele sau filmuletul pe care le-ai facut cu mine tarandu-ma prin noroi,pe urcarea aceea de (cuvant urat) de la amatori.claudiu,ktm 520 exc,numar de concurs 131

sau sari cu ele aici,ca nu-i rusine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu judec pe nimeni. multumesc pt aplauze si aprecieri. anul trecut am stat in tabara si am facut baie in olt ca nu exista apa deloc. au instalat baietii spre seara si dusuri (aproape in aer liber).

 

sambata cand m-am intors din traseu m-am spalat la vana din curte. si motorul cu sticla tot de la vana.

 

inca odata, imi pare rau ca ati intampinat astfel de dificultati care v-au creat asemenea probleme (gen protectia consumatorului etc)

 

Nu judeci, insa arunci cu vorbe aiurea! Nu ai stat acolo, nu ai facut frigul, poate ai avut cu ce te spala, poate ai avut unde sa mergi la toaleta si poate organizatorii n-au dat din umeri neputiinciosi la problemele tale! Nu ma priveste ce-ati facut anul trecut: pe mine ma intereseaza ca am platit fara sa beneficiez de nimic!

Si n-am reclamat pe nimeni, stai linistit! Si asta numai in obrazul Adelinei, a lui Stef si al lui Claudiu. Si tot de-aia nu am cerut nici bani inapoi sau altceva!

Ar trebui sa-ti ceri scuze pt. instigare si pt. jignirile aduse altor participanti in loc sa arunci cu vorbe...

Si pt. informatia ta: ketemeu s-a spalat si pe el acolo la vana (cu apa de sulf), nu numai motorul, asa cum ai facut tu!

Pacat ca s-a ajuns pana aici si pacat ca aruncam asa cu vorbe, fara sa fim in cunostinta de cauza... :cheers:

Editat de misha77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e a doua oara cand particip la o intalnire de enduro.

 

A fost OK!!!!!

 

Am participat la profi si mi-a placut...MULT! si asta cu tot cu ploaie si grindina.

 

E greu sa multumesti pe toata lumea. Chestia cu apa a fost neplacuta dar se mai intampla...

 

 

Gotzo

 

 

gotzo,

iti raspund pentru ca mi-ai dat reply.

 

pentru mine nu a fost chiar OK din foarte putine motive:

 

cei care au stat la masa cu noi si au mancat acelasi lucru au platit cu 1/3 mai putin decat noi cei care am platit masa toata de la inceput (nu comentez calitatea mancarii si nici pretul).

intrebare: care este pretul real al mesei? se vede de la o posta ca s-au facut ceva banuti numai din condei. am intrebat la restaurant de ce-i asa si ei au aratat organizatorul.

 

lipsa apei a fost un accident nefericit. daca alegeam sa stau la cort ar fi fost ok, stiam la ce ma duc si plateam altfel.

 

au terminat la profi 50%? ati avut checkpoint-uri ca sa stiti cine a venit de dupa colt si cine de pe traseu!

 

nu te supara pe mine stefan, dar nu aveai cum sa nu vezi toate astea!

eu zic sa vezi si ce nu a functionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o rugaminte la tine:vreau si eu pozele sau filmuletul pe care le-ai facut cu mine tarandu-ma prin noroi,pe urcarea aceea de (cuvant urat) de la amatori.claudiu,ktm 520 exc,numar de concurs 131

sau sari cu ele aici,ca nu-i rusine.

Salut Claudiu, si eu vreau sa-ti multumesc ca m-ai tarat de prin namoale si ai stat dupa funul meu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu judeci, insa arunci cu vorbe aiurea! Nu ai stat acolo, nu ai facut frigul, poate ai avut cu ce te spala, poate ai avut unde sa mergi la toaleta si poate organizatorii n-au dat din umeri neputiinciosi la problemele tale! Nu ma priveste ce-ati facut anul trecut: pe mine ma intereseaza ca am platit fara sa beneficiez de nimic!

Si n-am reclamat pe nimeni, stai linistit! Si asta numai in obrazul Adelinei, a lui Stef si al lui Claudiu. Si tot de-aia nu am cerut nici bani inapoi sau altceva!

Ar trebui sa-ti ceri scuze pt. instigare si pt. jignirile aduse altor participanti in loc sa arunci cu vorbe...

Si pt. informatia ta: ketemeu s-a spalat si pe el acolo la vana (cu apa de sulf), nu numai motorul, asa cum ai facut tu!

Pacat ca s-a ajuns pana aici si pacat ca aruncam asa cu vorbe, fara sa fim in cunostinta de cauza... :cheers:

 

cu ketemeu am avut o discutie in particular: el m-a scuzat, eu deasemenea.

inainte sa-mi spal motorul, m-am spalat pe mine la vana, aveam noroi printre dinti. mi-am spalat dintii cu apa cu sulf. ma crezi?

 

singura diferenta, se pare, este ca am avut asteptari diferite de la organizare (cazare, masa etc).

 

 

PS sa stii, de fapt, ca sunt asa cum m-ati cunoscut si vazut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Claudiu, si eu vreau sa-ti multumesc ca m-ai tarat de prin namoale si ai stat dupa funul meu :cheers:

cu placere.asa facem prieteni noi.asta-i unul dintre scopuri,nu?

trebuie sa amintesc aici ca domnul ketemeu dupa ce a ras si a pozat,a pus mana pe mobra si mi-a urcat-o,ca eu terminasem gazul pe moment.drept pentru care,multumim din suflet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baietilor care mi-au dat o mana de ajutor la acea urcare naspa, mai ales celor 2 cu care am facut echipa (Andrei si baiatul din Arad - fa-te cunoscut ca nu ti-am retinut numele) .

 

Si eu iti multumesc, Giovan, atat tie cat si lui Andrei pt. tot ajutorul acordat. Ervin (baiatul din Arad)

 

Steffffffffffffff, multumesc foarte frumos !!! a fost pur si simplu beton !!! Multumim si la Ade, Claudiu si la Dan care au fost de nota 10.

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Claudiu, si eu vreau sa-ti multumesc ca m-ai tarat de prin namoale si ai stat dupa funul meu :cheers:
cu placere.asa facem prieteni noi.asta-i unul dintre scopuri,nu?

trebuie sa amintesc aici ca domnul ketemeu dupa ce a ras si a pozat,a pus mana pe mobra si mi-a urcat-o,ca eu terminasem gazul pe moment.drept pentru care,multumim din suflet.

 

* asta-i cel mai frumos post pe ziua de azi. Am venit acuma de la spalatorie, ..ce soare e afara! ce zi!... De-abia a venit vara, o sa avem mai multe ocazii sa ne intalnim (voi mai mult, ca eu inca nu am capra...), ce rost are sa va stricati la matze dupa un we. pe care eu, cel putin, il calific drept extraordinar! Lucrurile nu se mai pot repara acum (respectiv presiunea slaba a apei, mancarea ce nu a fost pe gustul tuturor, etc.), ar fi mai bine poate sa se gandeasca fiecare cum ar putera fi mai bine pe viitor. Sa vina fiecare cu sugestii, cu pareri, cu solutii pentru situatiile astea, ecvaeva constructiv.... Concluziile si le trag organizatorii singuri. Eu cred ca fiind din aceeasi comunitate, cei care s-au ocupat de eveniment au suferit la fel ca si voi de inconveniente. Si nu cred ca pe gratis (ca si pe ei i-a costat dormitul si mancatul acolo, nu?).

 

Ce ma surprinde este faptul ca in loc sa gaseasca solutii, unii dintre voi au gasit mai repede tzapi ispasitori (e in natura omului, din nefericire). NU sunt de acord cu platitul unor servicii de proasta calitate (cum suntem prea des obisnuiti in tara asta), consider ca fiecare are nivelul lui de asteptari si de toleranta si pretul fiecaruia dintre noi pentru astea este diferit. Insa va rog, "nu trageti in pianist!", nu-i pacat ca la anu' nu o sa mai aveti un eveniment de enduro la Valcea? Ma refer mai ales la cei din Bucuresti si sudul tarii care ajung usor la Valcea si mai greu la alte evenimente din tara (din cauza distantei).

Personal, m-as fi asteptat ca participantii, ca adevarati enduristi ce sunt, sa fie mai putin sensibili la lipsuri si la "fenomene" neasteptate si mai pregatiti sa infrunte orice dificultate din natura (nu numai noroi si trasee hard...). Instictul de supravietuire s-a atenuat intr-atat incat nu putem sa ne descurcam daca cineva opreste apa sau stinge lumina sau inchide gazul? ...hmmm, e destul de ingrijorator.

 

Dar mergem inainte... Ca oricum nu mai putem sa ne oprim, nu? :P

:D

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la profii au terminat aprox 20, eu sunt unul dintre ei si o data cu mina au mai terminat 4 concurenti, in urma noastra pe ultima sectiune mai erau cel putin 2 deci 7 pana acum... aproape jumatate din cei 20

cei care au terminat in fata noastra sunt oameni pe care eu unul ii cred pe cuvant, oameni cu performante mari in enduro-ul sau motocrosul romanesc ori international, oameni pe care am fost placut surprins sa ii vad la startul acestui raid.

consider ca valoarea acestui eveniment a crescut mult fata de anii trecuti in care cu totii am comentat ca a fost prea usor, ca traseul de hoby a avut prea mult macadam etc etc

sper ca dificultatea acestor intruniri sa creasca de la an la an pt ca doar asa poate vom reusi sa avem si noi un IERZBERG romanesc in care sa se abandoneze pe prima urcare si din 500 sa termine 3

 

cat despre comentatorii ploii.... mai antrenati-va si in astfel de conditii sau incercati sa treceti la SAH VITEZA(sport olimpic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* asta-i cel mai frumos post pe ziua de azi. Am venit acuma de la spalatorie, ..ce soare e afara! ce zi!... De-abia a venit vara, o sa avem mai multe ocazii sa ne intalnim (voi mai mult, ca eu inca nu am capra...), ce rost are sa va stricati la matze dupa un we. pe care eu, cel putin, il calific drept extraordinar! Lucrurile nu se mai pot repara acum (respectiv presiunea slaba a apei, mancarea ce nu a fost pe gustul tuturor, etc.), ar fi mai bine poate sa se gandeasca fiecare cum ar putera fi mai bine pe viitor. Sa vina fiecare cu sugestii, cu pareri, cu solutii pentru situatiile astea, ecvaeva constructiv.... Concluziile si le trag organizatorii singuri. Eu cred ca fiind din aceeasi comunitate, cei care s-au ocupat de eveniment au suferit la fel ca si voi de inconveniente. Si nu cred ca pe gratis (ca si pe ei i-a costat dormitul si mancatul acolo, nu?).

 

Ce ma surprinde este faptul ca in loc sa gaseasca solutii, unii dintre voi au gasit mai repede tzapi ispasitori (e in natura omului, din nefericire). NU sunt de acord cu platitul unor servicii de proasta calitate (cum suntem prea des obisnuiti in tara asta), consider ca fiecare are nivelul lui de asteptari si de toleranta si pretul fiecaruia dintre noi pentru astea este diferit. Insa va rog, "nu trageti in pianist!", nu-i pacat ca la anu' nu o sa mai aveti un eveniment de enduro la Valcea? Ma refer mai ales la cei din Bucuresti si sudul tarii care ajung usor la Valcea si mai greu la alte evenimente din tara (din cauza distantei).

Personal, m-as fi asteptat ca participantii, ca adevarati enduristi ce sunt, sa fie mai putin sensibili la lipsuri si la "fenomene" neasteptate si mai pregatiti sa infrunte orice dificultate din natura (nu numai noroi si trasee hard...). Instictul de supravietuire s-a atenuat intr-atat incat nu putem sa ne descurcam daca cineva opreste apa sau stinge lumina sau inchide gazul? ...hmmm, e destul de ingrijorator.

 

Dar mergem inainte... Ca oricum nu mai putem sa ne oprim, nu? :D

:cheers:

 

Uff! "Viata e greu!" - citatul ii apartine lui Jumba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la Galati!! A fost groaznic drumul la intoarcere!! In legatura cu etapa EDM 3:

 

- Sunt de acord cu ionut73 in legatura cu faptul k nu tre sa-i invinuim pe organizatori cu cele intamplate in camping vizavi de cazare, si apa ( eu nu am stat cazat acolo, si de vreo 3 ori cand am mers la baie, am gasit apa curgand in nestire). Si atunci tind sa cred k si cei care au stat acolo au avut o parte din vina ( sau a fost o mana criminala la mijoc ) Asta nu inseamna ca nu trebuia gasita o solutie pt a se rezolva cazul cat mai repede posibil. Si cred k asta tinea numai de administratorii camping-ului, administratori care si-au incasat banii pt cele 2 zile, si care trebuiau sa ne asigure conditii optime si civilizate. La fel sunt de acord cu ideea k atata timp cat vii cu o fata ( sau cu mai multe :cheers: ) la o intalnire de genul asta, sa-ti cauti din timp o cazare mai civilizata ( nu neaparat "fitzoasa" ), pt a evita din start astfel de probleme legate de igiena personala, pt k oriunde ai merge in tara noastra intr-o astfel de tabara se pot intalni situatii similare ( fiind tabara aglomerata, ramai fara apa, stai la rand la wc, la dus, e galagie tot timpul si nu te poti odihni cum trebuie, etc etc). Am auzit tot felul de opinii legate de aceste incidente, si personal am ramas la concluzia k cine a venit pt cursa si distractie, s-a bucurat din plin de tot ce a fost acolo, si a incercat sa improvizeze pt a acoperi neajunsurile.. ( mersi stefan pt pensiunea recomandata !! )

- In legatura cu mancarea... aici ce sa zic.. Consider k banii care s-au cerut pt mancare au fost prea multi, tinand cont k la o intalnire de genul asta vin mai multe categorii de participanti ( cu diferite bugete, ma refer) Ca si calitate a mancarii, ma asteptam sa fie asa, dar mi-am luat all inclusive pt ca eram constient k atunci cand voi veni din cursa o sa fiu terminat, si voi manca orice... :D ( cu toate ca aveam mancare si la pensiune, unde era ff buna). Si sincer sa fiu, nu a fost chiar asa de groaznica pe cum am auzit de la altii. Opinia mea e ca cei care au comentarii negative despre asta, sa se lase de ele, pt ca altfel sunt niste carcotasi. In concluzie, organizatorii trebuiau sa faca un menu mai pt toate buzunarele, si din bucatarii sa se mai scoleasca, si sa nu mai puna din saracie.. :splat: Aaaa... Era sa uit: desi nu mananc mancaruri cu sosuri, TOCANA A FOST FFF BUNA! aici felicitari :moto:)

- In privinta traseului.. Vb de numai despre hobby, k pe ala am participat. Aici nu pot sa fac niste comentarii prea amanuntite si profesionale, k nu prea stiu exact in ce consta un traseu perfect ( fiind prima cursa la care particip). Dar pot sa mentionez faptul k traseul mi-a placut fff mult. Am regasit in el aproape tot ce asteptam eu de la o cursa enduro. Marcajul eu zic k a fos destul de bun, cu vreo 2 exceptii unde nu aveai vizibilitate, sau au fost date jos benzile, dar dak erai atent iti gaseai traseul.. Traseul in sine eu consider k a fost gandit numai pt timp uscat, anumite portiuni fiind ff grele pt hobby dupa ce a plouat. DAR incarcat cu dorinta de a termina, hotarare, determinare, si nu in ultimul rand cu muschi ( k na, asta e , pt mine a fost efort maxim.. nu stiu pt altii ) , TRASEUL A FOST REALIZAT 100%. Foarte bine din partea organizatorilor k s-au gandit k pe acest traseu sa se merga pe echipe, k altfel nu stiu cum se putea termina acest traseu, datorita vremii nefavorabile si a anumitor portiuni destul de riscante. Aici tin sa-i multumesc coechipierului meu Bogdan Borosescu care a dat dovada de spirit de echipa , si in momentele cheie m-am putut baza pe el, si cred k si viceversa.. impreuna am reusit sa terminam ( desi pt unii poate ce spun eu nu inseamna nimic, dar pt noi care am fost pt prima data la un concurs, am fost ff multumiti k am terminat cursa cu brio.. chiar si printre primii :kiss: ) Cel mai mult din tot traseul mi-a placut zona de coborare pe pietre.. ce de namol era acolo.. maxim.. Pacat ca organizatorii nu au fost un pic mai vigilenti si sa instaleze mai multi fotografi si cameramani pe tot traseul. Eu nici la start nu am poze, k am plecat printre primii, si nu era nimeni acolo sa ne fac poze, nici macar ai nostri.. pacat.. era frumos sa am amintire de la prima cursa, dar asta e, o sa mai urmeze si altele..( dak cineva a facut poze la start si nu stiu eu , poate imi trimite si mie, am avut nr 104) Dar tot ce a contat a fost traseul, k pt aia m-am dus.. ASA K NU AM DECAT SA FELICIT ORGANIZATORII PT ACEST TRASEU : FELICITARI !!! ( na ca mai primiti si din astea, nu numai insulte.. :P )

- Legat de speciala, cred k a semanat mai mult a trial. Adevat k ce ati facut voi acolo se intalneste f des in enduro (in padure), dar diferenta e ca acolo ai timp sa te gandesti cum sa tratezi problema, ai mai multe variante sa-ti alegi trasa corecta, si cel mai important e ca acolo nu ai presiunea cronometrului si publicului asupra ta. Dar una peste alta mie mi-a placut ff mult, desi nu am facut decat 2 ture de incalzire pe speciala ( si nu pe toate obstacolele), si nu m-am inscris pt ca nici nu ma simteam pregatit pt asa ceva, si totodata mi-a cedat si suspensia fata ramanad si fara frana fata. :angry: Asta e.. next time, si fiti siguri k o sa ma antrenez.. Dar supriza mea cea mai placuta a fost k prietenul si coechipierul meu de la Galati, Bogdan B. a reusit sa obtina un timp f bun, clasand-ul pe locul 4 la hobby.. desi a concurat pt prima data la un concurs de enduro, si impotriva a catorva rideri enduristi experimentati, de prin zonele impadurite( adica care au unde se da, nu ca noi pe campuri.. asa k baieti, mai mult antrenament.. :D no offense!! ) BRAVO BOGDAN!! Oricum felicitari TUTUROR CARE AU PARTICIPAT LA PROBA DE SPECIALA!!

- Festivitatea a fost un pic grabita de vreme si de dorinta de a pleca acasa, k na, unii aveam ceva km de facut. ( si aici app, tin sa mentionez pt organizatori k Galatiul e mai departat de Olanesti decat Braila.. si aici nu era vb de premii, k am tot ce-mi trebuie, era vb de fair play!! ) Premiile au fost foarte consistente din cate am vazut, si felicitari celor care le-au ridicat, succes in continuare ( dar nu atat de mult, incat poate mai castigam si noi pe la urmatoarele curse.. )

 

IMPRESIA MEA GENERALA LEGATA DE EMD 3 : FOARTE BUNA!!

( si aici ma refer numai la traseul de hooby si la toata organizarea legata de el, k altceva nu m-a interesat, si m-am ocupAt eu de tot..)

 

Tin sa-i felicit pe STEFAN, CLAUDIU, DAN, si pe toti ceilalti care au organizat cursa!! (poate va razganditi si mai continuati EMD, k eu unul am dat de gust.. :D ), si felicitari si SPONSORILOR care au pus atatea premii la bataie..

 

Asta a insemnat pt mine EMD 3 2008!! Salutari celor cu care m-am imprietenit in tabara, succes in continuare, si sa ne vedem si alte curse.. (parca la Sibiu in 2 saptamani)..

 

Ps: poate mai imi trimite si mie cineva poze sau filmulte cu mine de prin cursa. Mersi!! (aveti adresa mea de mail in my profile))

e tot ce as fi vrut sa spun si eu .. chiar daca nu n-am vorbit inainte :D .. super traseul chiar daca e fost foarte obositor, multumim f mult organizatorilor .. cu bune si cu rele :( si multumesc coechipierului meu kebacsorin .. fara de care .. cu siguranta nu ajungeam la final :D

aaaa.. si inca o chestie ... apropo de cea mai tare freza. Daca erau mai multi fotografi cum spunea si sorin in postul lui, ca sa poate confirma, eu as fi luat premiul pt cea mai tare freza .. cu siguranta :() sorin stie mai bine =))...

in concluzie, desi costisitor... este Foarte placut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...