Sari la conținut

Enduro-maniaco-depresiv Ed-a Iii-a/23-25 Mai 2008


Postări Recomandate

neatza!!!

 

cine are track-ul pt traseul de hobby? il vreau si eu!

 

stef, aveti traseul de hobby marcat pe gps??

 

danke!

 

da..doar ca din nefericire a ajuns cardul in gps-ul unuia dintre premii..habar nu am la cine,fiindca a dat cornelia gps.urile...dar daca vrei sa il bagam odata..cu multa placere..oricine nu a terminat traseul de hobby poate sa vina..

stabilim o data ne intalnim la 9 dimineata in olanesti si pana seara facem asta si inca vreo 2 trasee faine...

 

CRED CA LUNI VA FI GATA DVD-UL MIXAT IN STUDIOURILE TELEVIZIUNII LOCALE VTV...CONTINE FAZE DE LA START-URI,FILMARI DE PE TRASEU..PROBA SPECIALA ,MICI INTERVIURI ETC..VA FI DISPONIBIL DE MARTI IMPREUNA CU COPERTA ..DORITORII SA IMI TRIMITA ADRESA DE CORESPONDENTA PE ADRESA MEA DE MAIL..

 

ene_stefan1974@yahoo.com...precizez ca va mai aparea inca un cd filmat de marian nitescu in colaborare cu dani de la antena1..

 

PS..luni aflu si pretul la care va fi disponibil....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 284
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai Stefi io daca o sa organizez un concurs n-o sa mai intru pe forum 2 luni dupa aia ca sa nu imi fac sange rau cu toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luci si jumba..lasati-o fratilor asa..nu vedeti ca de abia s-au mai calmat spiritele..

moz..grozava reclama,m-am distrat copios..dar aici chiar nu se potriveste..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

imagini din parcu` rece cu atv-urile si apoi de la sala de mese.

ba da se potriveste de minune.

 

invidie........................... cine pe cine? aveti temperatura? doamne pazeste........

 

niiiiiiiiiiiiste intelectuali!

Editat de cosmynktm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imagini din parcu` rece cu atv-urile si apoi de la sala de mese.

ba da se potriveste de minune.

 

invidie........................... cine pe cine? aveti temperatura? doamne pazeste........

 

niiiiiiiiiiiiste intelectuali!

cred ca e cazul sa incetati cu totii..indiferent de situatie,faptele sunt consumate..sau tu chiar te simti bine cand se cearta altii din raca provocata de tine???retine ca eu personal nu am facut nici un comentariu sau comparatie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa raspund, sa nu raspund.... hai sa raspund

a mai spus cineva p-aici singurele lucruri pe care i le puteti reprosa organizatorului sunt cele legate de desfasurarea cursei adica START, TRASEU, ARCAJE, ASISTENTA PE TRASEU, FINISH, CLASAMENT , PREMIERE.

 

Celelalte probleme: cazare, masa, dusuri etc etc tre sa va luati la tranta cu prestatorul acestor servicii.

va obligat cineva sa ramaneti in tabara? sa mancati acolo? NU CRED, A FOST ALEGEREA VOASTRA! mai ramane sa ii repeosati lui Stefi ca nu ati castigat la loto in we respectiv. la cativa chilometri de tabara se afla statiunea Olanesti in care gaseati cazare si masa da care voia muschii vostri.

 

hai ca m-am acrit io de cate comentarii aiurea sunt aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imagini din parcu` rece cu atv-urile si apoi de la sala de mese.

ba da se potriveste de minune.

 

invidie........................... cine pe cine? aveti temperatura? doamne pazeste........

 

niiiiiiiiiiiiste intelectuali!

 

normal ca nu ai pe cine invidia..doar esti roman nu??vorba lui tutea....

 

aa era sa uit(unde imi sunt cei 7 ani de acasa)..bine ai venit pe forum..asa e aici,intai urezi bun venit si apoi incepi cu aluziile ieftine si jignirile..asa ca acum ca am facut-o si pe asta da-i inainte tot asa..multa bafta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot scrieti atata pe forumul asta eu ma tot intreb: cand va mai dati cu motoarele? Vedeti-va de treaba si consumati-va energia la o urcare tare de tot pe care trebuie sa o incercati de mai multe ori pana o reusiti! Oamenii de la Valcea s-au straduit si asta conteaza. In rest?! Totusi este o activitate off road. Daca nu ne convine ne luam motoare de strada si mergem la terasa in centru pentru ca sa ne vada lumea.

 

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot scrieti atata pe forumul asta eu ma tot intreb: cand va mai dati cu motoarele? Vedeti-va de treaba si consumati-va energia la o urcare tare de tot pe care trebuie sa o incercati de mai multe ori pana o reusiti! Oamenii de la Valcea s-au straduit si asta conteaza. In rest?! Totusi este o activitate off road. Daca nu ne convine ne luam motoare de strada si mergem la terasa in centru pentru ca sa ne vada lumea.

 

Dan Morar

:unsure: :) :) :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa atata suparaciune va propun ceva sa va :blink: intinda pielea de pe fata si sa reapara zambetul :laugh:

 

Din material-ul ce l-am avut am facut un mic movie :)

 

Se poate vedea :

 

pe LIVE VIDEO - in fereastra mica CLICK AICI

pe LIVE VIDEO - in fereastra MARE (preferabil vizualizat de la 2m) CLICK AICI

 

Pentru a downloda acest movie ca sa-l poti vedea la o rezolutie mai buna

Copiaza si mergi la adresa asta

tv.isg.si/site/ftpaccess/emzy/enduro_maniaco_depresiv_Valcea_by_EmilianMoga.wmv

Doar asa merge (daca pun link nu merge)

 

sau CLICK AICI - 99MB!

 

:bigstar:

 

Dupa ce faceti download sa ii schimbati numele din "enduro" in "enduro.wmv" !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cica nu a fost minunat la valcea....... :) :blink: oricum free bike team mai bogat cu inca o experienta si mai sarac in cativa prieteni promite sa recidiveze..multumesc emzy ptr tot ce ai facut ptr noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa atata suparaciune va propun ceva sa va :blink: intinda pielea de pe fata si sa reapara zambetul :laugh:

 

Din material-ul ce l-am avut am facut un mic movie :)

 

Se poate vedea :

 

pe LIVE VIDEO - in fereastra mica CLICK AICI

 

 

:bigstar:

 

Dupa ce faceti download sa ii schimbati numele din "enduro" in "enduro.wmv" !

 

* foarte misto filmuletzul! zupeeer! ...felicitari!

cel mai mult mi-a placut partea cu frezele, ..excelent montat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..multumesc emzy ptr tot ce ai facut ptr noi...

 

pentru asta a meritat tot efortul !

CU PLACERE...si ALTA DATA !

 

 

Uite aici link pentru DOWNLOAD care MERGEEEEEEE CLICK AICI

Editat de emzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* multumesc si eu:

 

lui Stefi & Adelina, Claudiu, intregii echipe Free Bike Valcea, lui Doc ca m-a lasat sa-i pozez cizmele (si zambetul lui mirific :blink: ), participantilor din toate colturile tarii, lui Emzy si celorlalti pasionati de foto/video, ...tuturor pentru ca au facut posibile niste momente memorabile in weekendul 24-25 mai 2008! mai vin si la anu', sper ca o sa am si capra pana atunci sa va prind din urma la hobby cu ea :)

 

a la votre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...