Sari la conținut

Ca Sa Va Mai Potoliti


ostrici
 Share

Postări Recomandate

Parerea mea: daca cineva umbla cu motocicleta de mult timp, nu merge cu viteza mare si e foarte atent, atunci cu aceste lucruri Scade sansa de accident, dar nu il Elimina.

Daca cineva chiar nu vrea sa se accidenteze, atunci poate sa cumpara un cross (eu asa am facut) si astfel sa umbla pe camp si in padure. Acolo poate sa traga gazul cat de tare vrea, nu o sa fie posibil sa iasa o masina din lateral fara asigurare. Si nu trebuie sa fie stresat din cauza soferilor prosti, asigurari, politia, permis etc.

Problema rezolvata. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea: daca cineva umbla cu motocicleta de mult timp, nu merge cu viteza mare si e foarte atent, atunci cu aceste lucruri Scade sansa de accident, dar nu il Elimina.

Daca cineva chiar nu vrea sa se accidenteze, atunci poate sa cumpara un cross (eu asa am facut) si astfel sa umbla pe camp si in padure. Acolo poate sa traga gazul cat de tare vrea, nu o sa fie posibil sa iasa o masina din lateral fara asigurare. Si nu trebuie sa fie stresat din cauza soferilor prosti, asigurari, politia, permis etc.

Problema rezolvata. :bigstar:

 

Iti poti rupe capul si-n padure lejer stai tu calm. Mai ales cu un monocilindru naravas in 2 timpi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea: daca cineva umbla cu motocicleta de mult timp, nu merge cu viteza mare si e foarte atent, atunci cu aceste lucruri Scade sansa de accident, dar nu il Elimina.

Daca cineva chiar nu vrea sa se accidenteze, atunci poate sa cumpara un cross (eu asa am facut) si astfel sa umbla pe camp si in padure. Acolo poate sa traga gazul cat de tare vrea, nu o sa fie posibil sa iasa o masina din lateral fara asigurare. Si nu trebuie sa fie stresat din cauza soferilor prosti, asigurari, politia, permis etc.

Problema rezolvata. :bigstar:

mda... acolo mai sunt copaci naravasi care mai sar in fatza... :bigstar:

 

Numai bine,

Raul :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... acolo mai sunt copaci naravasi care mai sar in fatza... :bigstar:

 

Numai bine,

Raul :bigstar:

 

Naravas e motorul care te poate duce pe cai nebanuite. Un amic de-al meu si-a rupt mana la endureala ca a cazut intr-o rapa. Altul era cat pe ce sa-si fractureze piciorul. Eu personal era sa intru intr-un copac dupa ce am pierdut controlul. Un alt amic a dat cu capu de ghidon destul de nasol dupa o saritura mai mare, si i-a dat sangele pe nas. Periculos domnle. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar:

Naravas e motorul care te poate duce pe cai nebanuite. Un amic de-al meu si-a rupt mana la endureala ca a cazut intr-o rapa. Altul era cat pe ce sa-si fractureze piciorul. Eu personal era sa intru intr-un copac dupa ce am pierdut controlul. Un alt amic a dat cu capu de ghidon destul de nasol dupa o saritura mai mare, si i-a dat sangele pe nas. Periculos domnle. :bigstar:

salut!aceste filmulete ar trebui sa fie vazute de soferi pt a intelege ca nu sant singuri pe strada!dar sunt bune si pt unii dintre noi care se cred zmei si alearga prin oras de 4 ori limita admisa.de aceea este si o limita sa poti evita sau macar sa incerci.daca ai 200 in mod sigur o sa ajungi piese de schimb la spital!intrati si luati aminte www.ride2die.com :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...