Sari la conținut

Suzuki Gsx-r Srad K1,k2


augustyn
 Share

Postări Recomandate

aici puteti sa gasiti tot despre suzuki gsxr srad k1,k2 600,750.intrebari raspunsuri.adrese utile pt reparatii carene,becuri,crash pad-urii,filtre,oglinzi,placute frana,ulei motor sau amortizoare,scarite, suporturi,semeringuri,semnalizari+leduri,tobe,roti,etc. adrese utile accesorii,motociclete sh,la cele mai mici preturi,la tel 0723731462.contact gusty.adresa gustybart@yahoo.com va ajut in limita cunoasterii mele,pe bucuresti sau pitesti,la fata locului prieteneste,deci gratuit.mult noroc si drum curat!

 

--- Mesaj completat în 27 Jan 2008 22:41 -------------

aici puteti sa gasiti tot despre suzuki gsxr srad k1,k2 600,750.intrebari raspunsuri.adrese utile pt reparatii carene,becuri,crash pad-urii,filtre,oglinzi,placute frana,ulei motor sau amortizoare,scarite, suporturi,semeringuri,semnalizari+leduri,tobe,roti,etc. adrese utile accesorii,motociclete sh,la cele mai mici preturi,la tel 0723731462.contact gusty.adresa gustybart@yahoo.com va ajut in limita cunoasterii mele,pe bucuresti sau pitesti,la fata locului prieteneste,deci gratuit.mult noroc si drum curat!

da-ti semn de viata la probleme si se va raspunde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sal am un gsx-r 2001-2003

caut si eu o sea de pasager sa inlocuiesc monopostul

si sticker carena dreapta

are cineva sau tre sa comand din italia?

AM EU SAUA = 320LEI

 

Salut!

Am si eu nevoie de un capac monopost, pentru un SRAD .Preferabil negru cu rosu si alb.Am atasat o poza cu spatele motorului.Daca am poti ajuta astept raspunsul tau, adrea mea de mail scara_211084@yahoo.com.

 

Multumesc anticipat!

 

post-7167-1202673119_thumb.jpg

AM EU CAPACUL = 300LEI

 

t3d

0722424877

0741013470

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un Suzuki GSXR 1000 k1 si am avut un accident cu el...as vrea sa stiu daca l-as face cat m-ar costa...sau il vand asa

Ce mi-ar trebui pt reparatie ar fi : roata de fata, furca, galeria de evacuare, un capac de la motor si carene.

Daca ai ceva din tot ce am enumerat scrie-mi te rog, cu pretul atasat.

Multumesc anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...