Sari la conținut

suzuki GZ 250 Marauder


TaChe
 Share

Postări Recomandate

Fata mea vrea sa-si ia motor si a ajuns la Suzuki GZ 250 Marauder! Ma puteti ajuta cu niste opinii despre motorul asta! Nu de alta dar din ce am vazut eu are un pret super si sunt tare curios daca e si bun!

Multumesc :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fiabilitate las baietii sa raspunda, ca nu ma pricep :D

Ma intereseaza si pe mine.

 

Dar am comparat la greutate, inaltime, viteza cu Honda Rebel 250 si Yamaha Virago 250 si am vazut ca dintre ele, Suzuki Marauder pare sa fie mult mai usoara.

La ce pret ai gasit, daca nu e cu suparare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, daca aveam bani, adica inca vreo 1500 de euro, Marauder imi luam. Nu imi pare rau ca mi-am luat Virago dar era la prima mana.

 

E un motor foarte bun pentru incepatori si mai ales pentru incepatoare! E foarte ascultator si foarte frumos!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu prea are cum sa nu fie bun. Marca este serioasa iar modelul are deja traditie asa ca au avut timp sa-l puna la punct. Acum binteinteles, totul se reduce la cerintele fiecaruia. Daca fetei ii place, atunci e ok, asta conteaza. Nu e greu si nu e nici prea puternic deci nu va pune probleme nimanui. Oricum, pentru comparatie, uite niste opinii.

Editat de someone_else
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul de pe marauder este acelasi motor care echipa si fostul GN 250, si este unul foarte fiabil.

e singului monocilindru si asta are avantajele sale inclusiv masa proprie pe care eu unul o consider relevanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...