Sari la conținut

Duminica 03.02.08 - Biker's Club


Postări Recomandate

va salut domnu' si multumim pentru frumoasele poze :D :kiss: :hug:

 

Cu placere.

E placut cand iesim asa de multi... nu pentru o destinatie anume, ci doar pentru drum.

 

Si alta data!

 

Pritocesc o forma de baza de date accesibila tuturor, in care sa aparem fiecare, cu fotografie, motor, zona si adresa, modalitate de contact...Un fel de Moto Yellow Pages :D

Cred ca ar fi interesant si util in acelasi timp. Topicul care exista deja pe site este greu de utilizat, in cazul in care vrei chiar sa gasesti pe cineva cu care ai iesit sau cu care ai vrea sa mai iesi.

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de la mine cateva poze :D:D a fost super interesanta calatoria... prima oara cand am scos Varadero la un drum mai calumea :X

 

 

 

--- Mesaj completat în 05 Feb 2008 11:11 -------------
si ca sa rectific ... traseul a fost asa :

 

ne`am intalnit la unirea in fatza la mec ... am plecat am bagat benzina ... porma am mers in Aaparatorii Patriei ... de acolo am mers catre Everest ... de acolo spre biker`s si cam atat :kiss:

post-24716-1202200436_thumb.jpg

post-24716-1202200448_thumb.jpg

post-24716-1202200454_thumb.jpg

post-24716-1202200461_thumb.jpg

post-24716-1202200471_thumb.jpg

post-24716-1202200480_thumb.jpg

post-24716-1202200489_thumb.jpg

post-24716-1202200500_thumb.jpg

post-24716-1202200511_thumb.jpg

post-24716-1202200522_thumb.jpg

post-24716-1202200531_thumb.jpg

post-24716-1202200540_thumb.jpg

post-24716-1202200549_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere.

E placut cand iesim asa de multi... nu pentru o destinatie anume, ci doar pentru drum.

 

Si alta data!

 

Pritocesc o forma de baza de date accesibila tuturor, in care sa aparem fiecare, cu fotografie, motor, zona si adresa, modalitate de contact...Un fel de Moto Yellow Pages :hug:

Cred ca ar fi interesant si util in acelasi timp. Topicul care exista deja pe site este greu de utilizat, in cazul in care vrei chiar sa gasesti pe cineva cu care ai iesit sau cu care ai vrea sa mai iesi.

 

Parerea mea.

dupa cum spune si proverbul "motociclist" calatoria e de fapt destinatia,si referitor la ce a-ti vrea sa faceti,cred ca este o ideea foarte buna eu unu m-am simtit super,anturajul a fost ok si in consecinta cer BIS :kiss:

sa auzim de bine si asfalt uscat everybody :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..si eu m-am simtit foarte bine in ciuda faptului ca nu cumosteam pe nimeni. Eu si cu u n prieten de-al meu eram la benzinarie si tocmai ne pregateam sa plecam cand, dintr-o data am vazut 2 motoristi, dupa aia am mai vazut vreo 5 iar in final toata benzinaria era plina :D

Salutari lui Horia cu zx6 fara finala :hug: si lui classic_vld abia astept BIS-ul :kiss:

asfalt uscat si sa aveti grija de voi :D

Editat de bezmetikul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..si eu m-am simtit foarte bine in ciuda faptului ca nu cumosteam pe nimeni. Eu si cu u n prieten de-al meu eram la benzinarie si tocmai ne pregateam sa plecam cand, dintr-o data am vazut 2 motoristi, dupa aia am mai vazut vreo 5 iar in final toata benzinaria era plina :D

Salutari lui Horia cu zx6 fara finala :hug: si lui classic_vld abia astept BIS-ul :kiss:

asfalt uscat si sa aveti grija de voi :D

 

Pai, astept prognoza pe wknd...poate organizam ceva... Eventual o Sinaia? Plecam de dimineata, facem pauza de pranz la Cutitul de Argint - cine stie cunoaste :D - apoi spre casa, oprim la Biker's pt un suc sa ne revenim, si gata ziua...

Sa vedem daca e de acord si Coana Vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo baieti..frumoase poze... sa fie un sezon fara nici un incident neplacut.

Asfalt uscat la toata lumea. :what: Si noi aici am facut deja 1000 si ceva de km in anu asta... si asta doar pe aici prin zona. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ bezmetikul - ma bucur ca iti place "finala" ,nu de la multe lume aud asta (apreciez :what: ) :kiss:

@ gixxxer -sa te auda Dumnezeu sa fie bine asfalt uscat si drumuri bune asemenea

@classic_vld - eu vad la stiri sambata 6 grade,cer partial noros,deci teoretic ar fii loc , dar vazand si facand :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...