Sari la conținut

Honda X4


Alex4
 Share

Postări Recomandate

Superba jucaria!!!! Eu is fan V-max... da' acuma, dupa ce am vazut X4-le... cre'ca incep sa-mi skimb parerea... :D Sa o stapaneshti sanatos!!! La ce pretz ai luat-o? Daca nu-s indiscret....

 

Ride safe, DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-au alungat pitzipoancele de la Tomina cand am vrut sa ma apropii de ea ... "e vanduta domnu' ne pare rau"

 

Superb motorul ... sincer am fost foarte impresionat de ea ... shi nici nu am mai vazut motorul inainte.

 

Felicitari.

 

 

An?

Capacitate?

CP?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc frumos!E din 2000,are motorul de la CB 1300,100cp,21000km.E ca scoasa din cutie si sunt indragostit de ea.Cuplu fantastic ,impinge ca nebuna si e foarte manevrabila cu toate ca are 270kg.Despre pret........era sa ma coste casnicia(pe linga masina si alt imprumut la banca).Mai am ceva poze.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai zic? Superba!!!! (acuma vorbeam despre motocicleta, nu de tipa de pe ea... :D ) sa ai bafta de ea shi cat mai putzine incidente neplacute... daca se poate, deloc!!!

 

ride safe, DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, imi place ceva mai mult decat V-max asa per ansamblu la design, dar imi displace lipsa acuta a motorului in V cat si a cardanului...

 

sa te poarte sanatos, sa ai parte de clipe/ore/zile minunate cu ea, si nu uita de sotie, ca iti zic ca e super intelegatoare daca te-a lasat sa mai faci credit pt "bestie"... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...