Sari la conținut

Modificare Fzr 1000


Postări Recomandate

SAl am cumparat de curand o yamaha fzr 1000 si as vrea sa o modific putin la aspect,as schimba coditza si fatza la el va rog sa ma ajutati cu niste idei si cu niste poze ,pun si poze cu motocicleta mea ,, daca se poate.mulmumesc mult pt intelegere :what: :kiss: :kiss: :kiss: :eek: ;) :D :rock: post-29157-1202748470_thumb.jpgpost-29157-1202748520_thumb.jpg

mai bine las-o asa si gata, ca dupaia o sa ai probleme cand o sa vrei sa o vinzi ... dar daca chiar vrei ... la far poti incerca sa ii scoti unul si sa ii bagi unu mai mic cu lupa si il faci ciclop ca a arata mai bine :ok: iar codita ... poti incerca sa mai subtiezi din plasticul ce vine si o acopera astfel incat sa para mai aerodinamica ...

 

acum depinde idei sunt multe, depinde ce esti dispus sa faci si ce vrei sa faci din ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAl am cumparat de curand o yamaha fzr 1000 si as vrea sa o modific putin la aspect,as schimba coditza si fatza la el va rog sa ma ajutati cu niste idei si cu niste poze ,pun si poze cu motocicleta mea ,, daca se poate.mulmumesc mult pt intelegere :kiss: :kiss: :kiss: :eek: :ok: ;) :D :rock: post-29157-1202748470_thumb.jpgpost-29157-1202748520_thumb.jpg

 

Salut ! Sincer iti spun ca admir asemenea model ,dat fiind natura imprejurarilor,cand de multe ori am fost intrebat cum asi modifica un asemenea model ...daca asi avea un motor ca asta l-as face naked pe fata (cu tot cu far,ghidon si celelalte..)si asi continua cu un pinten deosebit pe jos ,iar codita alungita de supersport..n-ar fi greu si ar arata mult mai bine poate chiar ai confunda-o cu un fjr super modificat in stil german .E de discutat ...a si cateva imagini ca idee . :what:

 

Daca te pot ajuta ,da-mi un semn..

post-9127-1202760404_thumb.jpg

post-9127-1202760430_thumb.jpg

post-9127-1202760469_thumb.jpg

post-9127-1202760486_thumb.jpg

post-9127-1202760515_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...