Sari la conținut

Srad '98 Probleme Electrice?


dvd
 Share

Postări Recomandate

Imi palpaie becurile la relanti si cu motorul turat. Releul incarca bine si la relanti si in sarcina maxima (verificat 13.8-14,2 V). Am auzit fel de fel de pareri. Imi poate da cineva un sfat (ce sa schimb sau sa verific daca e cazul) sau sa imi recomandati un electrician bun!

Thanks a lot! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi palpaie becurile la relanti si cu motorul turat. Releul incarca bine si la relanti si in sarcina maxima (verificat 13.8-14,2 V). Am auzit fel de fel de pareri. Imi poate da cineva un sfat (ce sa schimb sau sa verific daca e cazul) sau sa imi recomandati un electrician bun!

Thanks a lot! :cheers:

Posibil contact slab:borne baterie, releu incarcare,conector alternator! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi palpaie becurile la relanti si cu motorul turat. Releul incarca bine si la relanti si in sarcina maxima (verificat 13.8-14,2 V). Am auzit fel de fel de pareri. Imi poate da cineva un sfat (ce sa schimb sau sa verific daca e cazul) sau sa imi recomandati un electrician bun!

sal

sunt electrician da nu inteleg ceva din ce ai spus tu;

iti incarca bine<fara fluctuatii da iti palpie becurile<care becury? toate sau doar bordu sau faru?>ori ai probleme la incarcare si atunci ai aceste fluctuatii si la bornele bat, ori ai probleme la anumite mufe<ex bord daca asta face pe neb>

oricum fa rost de un spray de contacty si curataty toate mufele pe care le poti desface

 

--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 21:28 -------------
0723641606 daca tot nu mere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

sunt electrician da nu inteleg ceva din ce ai spus tu;

iti incarca bine<fara fluctuatii da iti palpie becurile<care becury? toate sau doar bordu sau faru?>ori ai probleme la incarcare si atunci ai aceste fluctuatii si la bornele bat, ori ai probleme la anumite mufe<ex bord daca asta face pe neb>

oricum fa rost de un spray de contacty si curataty toate mufele pe care le poti desface

 

<small>--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 21:28 -------------</small><br/>0723641606 daca tot nu mere

Understand boss!

Saptamana viitoare am mai multe libere si asta o sa fac!!

Daca nu?!? te sun cu incredere

PS motorul meu nu a iesit inca de la hibernare!

Si inca ceva: E grav?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...