Sari la conținut

Yamaha 125r


soimih
 Share

Postări Recomandate

BA...am motor de la 6 ani..am avut motor de curse am participat la concursuri..asa ca nu ma lua cu gresii si de astea...primesc motoru si vreau sa ma pregatesc sa-mi calculez tot sa-mi comand ce ii de comandat...yamaha X-MAX1 125r .. ii scooter...vreau sa stiu ce ii pot face ma ajutati sau nU?

cu "BA" , vorbesti cu kinderii tai de acolo de la sat , nu cu mine . si dupa cum ti-au demonstrat-o colegii mei mai sus , esti un lake care doar latra ....si ei prin bunatatea lor , ti-au explicat si ce poti schimba la el ... asa ca , bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu "BA" , vorbesti cu kinderii tai de acolo de la sat , nu cu mine . si dupa cum ti-au demonstrat-o colegii mei mai sus , esti un lake care doar latra ....si ei prin bunatatea lor , ti-au explicat si ce poti schimba la el ... asa ca , bafta :)

coae el o fi un emokinder :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coae el o fi un emokinder :) :P

 

:) :D :jump: asta e tare emokinder .... dar imi poti spune si mie de la ce vine emo? , ca nu`mi pot da seama ... stiu cine sunt ei si cam ce ar inseamna , dar nu stiu ce inseamna cuvantul in sine , de la ce se prescurteaza, mersi :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :P :) asta e tare emokinder .... dar imi poti spune si mie de la ce vine emo? , ca nu`mi pot da seama ... stiu cine sunt ei si cam ce ar inseamna , dar nu stiu ce inseamna cuvantul in sine , de la ce se prescurteaza, mersi :D

Termenul de “emo” vine de la "emotional" care ne poate duce, eventual, cu gandul la acele persoane ceva mai sensibile, afective, si usor de impresionat.

De multe ori aceste persoane au tendita sa se urasca, sa se considere inferioare celorlaltor persoane, sa fie extrem de aspre cu ele insele, toate acestea, culminand, uneori, cu tentative de sinucidere.

Acesta stare se manifesta in perioada adolescentei.

>Luat de pe un site<(ca sa nu fac reclama)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Termenul de “emo” vine de la "emotional" care ne poate duce, eventual, cu gandul la acele persoane ceva mai sensibile, afective, si usor de impresionat.

De multe ori aceste persoane au tendita sa se urasca, sa se considere inferioare celorlaltor persoane, sa fie extrem de aspre cu ele insele, toate acestea, culminand, uneori, cu tentative de sinucidere.

Acesta stare se manifesta in perioada adolescentei.

>Luat de pe un site<(ca sa nu fac reclama)

:D:D ms , stiu ce inseamna si ce sunt ei , dar nu stiam de la ce vine cuvantu emo, ma tot gandeam de la ce vine ...dar prin cap nu mi`a trecut cuvantu` emotional :) :P oricum ai auzit de emosexuals ?? :)) vrei sa`ti dau definitia sau iti dai tu seama ? :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ai ma de ce sunteti rai? :crack: Sfatul meu e sa pui asa:

-kit de 160

-toba sport

-filtru de aer sport(daca pui doar toba nu trage destul aer... deci ori filtru+toba ori niciuna)

 

Asta e parerea mea. Daca iti place bine! daca nu.... nu :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...